Do sekce Kiekko - Novinky napsal Robin 5. ledna 2016 v 22:04. 667 přečtení.

Web nadále funguje, vyzkoušejte fórum a domluvte se třeba na založení týmu. Se zaregistrovanou přezdívkou už můžete třeba i začít sbírat statistiky v training a autoplay místnostech, jen to chce, aby se vás na EU serveru sešlo alespoň šest (3vs3).

Pro inspiraci jak se hraje kiekko na trošku vyšší úrovni se přepojte na finský server a koukněte například na týmové zápasy, lepší finské týmy většinou hrají 4vs4 - případně se lze vždy podívat do Autoplay místnosti s aktuálně nejvyšším rankem (co nejvyšší číslo).


Do sekce Kiekko - Novinky napsal Robin 1. července 2007 v 20:13. 1570 přečtení.

Jak jsem "slíbil", tak plním... v sekci hráči se zjevily hromadné stats za všechny zápasy, co jsou v databázi. Víceméně je to pilotní betaverze s docela velkým potenciálem, upgrady snad budou následovat.


Do sekce Kiekko - Novinky napsal Robin 24. června 2007 v 13:22. 1609 přečtení.

Tak se můžete začít kochat, čehože to za těch sedm dlouhých sezon váš ať už aktuální či bývalý tým dosáhl :) Všechna data jsem musel do databáze nacpat manuálně, takže kontrola (a případná reklamace) údajů vítána. Jako minimální úspěch je uvažováno semifinále play-off, 5. místo v základní části a semifinále poháru. Má to zároveň nastavené nějaké priority, které se ještě můžou do budoucna měnit.


Do sekce Kiekko - Novinky napsal Robin 17. června 2007 v 15:26. 1582 přečtení.

Přibylo pár statistik, bylo trochu překopáno menu, ztabulkována některá tabulková data nenacházející se v tabulkách, nějaká ta nová submenu v detailech hráčů a týmů - s tím související nové přehledy, připraven pohár k zadání výsledků 6. a 7. sezóny, částečná čistka databáze a předpříprava na nějaké zbrusu nové funkce :)


Do sekce Kiekko - Novinky napsal Robin 11. února 2007 v 15:04. 1821 přečtení.

Vzhledem k původnímu (nazvěme to třeba slabšímu) návrhu databáze jsem strávil posledních pár dní doplňováním týmů k bodům jednotlivých hráčů... až se nakonec povedlo (viz detaily jednotlivých týmů a hráčů). Chyb jsem se samozřejmě 100% nevyvaroval, všechny reklamace do tohohle threadu.