Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 8. května 2006 v 15:34. 4715 přečtení.

Větší update Hattrick-cz už tu dlouho nebyl, takže se to dnes pokusím napravit. Důvody jsem víceméně už zmínil v exkluzivním rozhovoru pro CS Noviny (mimochodem doporučuji), takže se o nich nebudu příliš rozepisovat a rovnou k věci...


Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 27. února 2006 v 15:29. 3060 přečtení.

Vzhledem k rostoucímu počtu článků z jednotlivých lig (nic proti nim, pište dál, kvůli tomu tady ten web je), ledabylému zveřejňování článků, stoupající nezajímavosti úvodní stránky a nepoužitelnosti RSS feedu jsem byl nucen udělat pár úprav do stávajícího systému administrace článků. Jakékoliv vaše podněty a bug reporty jsou vítány, umím si představit, že ne všem se bude tato změna zamlouvat.


Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 6. prosince 2005 v 19:58. 2182 přečtení.

Konečně jsem zprovoznil interní mailový (poštovní) systém na portálu hattrick-cz.com. Umožnilo to mimojiné překlopení na nový systém registrací, kdy konečně přibyla kontrola emailové adresy a nějaké to propojení s hattrickem.


Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 4. prosince 2005 v 16:54. 2854 přečtení.

Hattrick-cz.com dnešním dnem zprovozňuje první dvě funkce (a další doufejme budou následovat) přímo napojené na servery hattricku. Zatím nepřináší nikterak drastické změny, ale pokladá takový základní kámen a otevírá možnosti pro další rozvoj.


Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 18. září 2005 v 12:20. 2992 přečtení.

Skončila sezóna (tedy vlastně už začala další, evidentně jsme to opět nestihli v termínu :)), což nám tak nějak dává jakýsi prostor k jejímu shrnutí. Ač mnozí nemusí úplně souhlasit, na hattrick-cz se pořád něco dělo.