Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 30. prosince 2011 v 15:09. 3309 přečtení.

Nový supermoderní a superbezpečný přístup pro externí aplikace už sice na Hattricku funguje nějaký ten měsíc, ale hattrick-cz se jej rozhodl pro koncové uživatele začít využívat až dnes - nechápu, proč na nás nepočkali, spoustu problémů by se tím vyřešilo.


Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 17. srpna 2010 v 23:12. 4700 přečtení.

Mravenec se letos upsal Ježíškovi, takže vykouzlil celý pytel cen pro úspěšné hadače výsledků. První kolo s výjimkou randomem obdařených Skrečijů (skloňujeme podle vzoru saskačevan) nevytvořilo žádné velké bodové mezery, takže je ještě spoustu času do pátku se zapojit zde.

K zúčastnění se v tipovačce je potřeba se přihlásit, resp. vytvořit účet, v případě jakýchkoliv problémů neváhejte kontaktovat nick Robin ht-poštou nebo úplně nejlépe ozvat se na IRC.


Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 19. března 2008 v 15:46. 6831 přečtení.

Mnozí vědí, mnozí tuší, mnozí nadávají, takže článek už je pomalu na místě. Minulý týden se stala věc vskutku nemilá - někdo se přihlásil na Hattrick-cz pod Robasovým účtem (jehož oprávnění jsou příznačně označována jako "superadmin"). Nejenže smazal pár náhodných článků a pár jich zeditoval (o nic jste nepřišli, visící poprsí postarší slečny na hlavní stránce jsem se nakonec rozhodl zcenzurovat), prošel si i celou administrací a promazal veškerá oprávnění uživatelů do jednotlivých sekcí a jako bonus všechny tipovačky včetně historií. Ještě než se dostanu k samotnému rozsahu škod, nějaké info k onomu útočníkovi - IP evidentně pochází z pražské školy "Na Třebešíně", o získání Robasova hesla se snažil 12.3.2008 v odpoledních, večerních a potažmo nočních (23:55) hodinách. Kdyby měl někdo jakékoliv info, napište mi, díky.


Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 12. srpna 2006 v 16:09. 6969 přečtení.

Tak se nám to pěkne sešlo, 5. kolo tipovačky skončilo, 15. sezona na Hattricku nám úderem půl dvanácté za týden začíná. Ať už vás čeká nová výzva v podobě vyšší soutěže, zase nějaké to vítězství po pádu dolů či již x-tá sezona pořád v jedné lize, přeji hodně štěstí. A rovnou přeskočme k novinkám...


Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 16. června 2006 v 12:19. 6028 přečtení.

Už tomu zase bude chvilka, co jsem se s žádnými updaty neozval, tudíž tak činím nyní...