Do sekce Články - Články napsal Corwin 18. února 2009 v 21:58. 27379 přečtení.

Tenhle článek jsem se rozhodl napsat, protože Dusttův článek na ht-cz už je hodně vousatý a obsahuje spoustu zastaralých a nepravdivých informací. Celý text jsem rozdělil na několik částí, budu postupovat od objektivních (věci z pravidel a věci považované za prokázané), až k subjektivním názorům na využitelnost různých specialit. V první části shrnu veškerou teorii o speckách, v druhé se zaměřím na praktické využití specialit při budování týmu a třetí se bude týkat mého osobního nástinu ideálního využití potenciálu týmu v souvislosti se speciálními událostmi.


Do sekce Články - Články napsal Corwin 31. srpna 2008 v 14:40. 12217 přečtení.

Soutěžní zápas je nejzajímavější částí světa hattricku a je samozřejmé, že cílem každého je zápas pokud možno vyhrát. Jak na to co nejjednodušeji? Není nejdůležitější mít v zápasu co nejvyšší celkové hodnocení, ale skloubit výkon týmu v jednotlivých částech pole (obrana, záloha a útok) tak, aby byla šance na výhru co nejvyšší. Aby se toto dalo takto efektivně hrát, je potřeba vědět, jak vlastně zápas funguje a jakým způsobem probíhá.


Do sekce Články - Články napsal Petr87 4. června 2008 v 18:57. 4984 přečtení.

Výběr vhodné taktiky a využití jejích výhod je bezesporu jednou z nejdůležitějších věcí při sestavování vhodné sestavy a je vlastně takovým klíčem k výhře v zápase. Takže alespoň základní znalost rozdílů, výhod a nevýhod daných taktik je velmi důležitá.


Do sekce Články - Články napsal Mesek 20. května 2008 v 18:38. 2357 přečtení.

Následující řádky mi poslala PS-strasnypes, sam k němu řekla: "když jsem četla trautasovu básničku, soutěžní, tak jsem si ji zkopírovala a o obědní pauze v práci v záchvatu tvořivosti jsem utvořila paralelní pokus." Také mi v exkluzivním rozhovoru potvrdila, že je velkou obdivovatelkou Zikyho.


Do sekce Články - Články napsal robas 29. dubna 2008 v 10:35. 2112 přečtení.

I letos se koná další ročník tohoto známého (reálného!) fotbalového turnaje nejen pro současné a bývalé hráče Red Dragona a Hattricku.