Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal jardadrak 29. června 2007 v 19:46. 1835 přečtení.

Nepochybuji o tom, že ve svých programech, pomocí kterých sledujete živě HT utkání, máte naskládána minimálně obě utkání českých reprezentačních výběrů. Zatímco dospělí si vybojovali již účast v další části šampionátu, mladí musí bojovat o postup ještě dnes. V posledním utkání skupiny musí odolat nažhavené Argentině, která potřebuje vyhrát, chce-li postoupit. Pokud ale Češi neprohrají o tři a více branek, postoupí oni díky lepšímu skóre a nebo (v případě dvougólové prohry) díky většímu počtu vstřelených branek. Pokud se to nepodaří, pak nás může zachránit už jen Slovinsko, které by muselo bodovat proti Belgii. Nyní vám přináším slova JarJara, který tak komentuje důvody, proč si vybral dnešní setup.

Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal jardadrak 29. června 2007 v 13:14. 1821 přečtení.

Dvě sezóny se formoval a rýsoval kádr české dvacítky. Mladíčci vybojovali v kvalifikaci na MS nejen postup, ale i spoustu zkušeností, které se teď snaží prodat. Český tým postupoval z kvalifikační skupiny z druhého místa, když za vítězným Polskem ztrácel šest bodů, na třetí Andorru pak uhrál náskok bodů čtyř. V ostatních kvalifikačních skupinách vyhořeli v bojích o postup například silní seveřané. Neuspěla jak "20" Švédska, tak i Norska. Naopak Slovensko svou skupinu vyhrálo.

Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal Jar_jar_Binks 25. května 2007 v 14:18. 1977 přečtení.

Matematika je jasná, díky sympatickému výkonu Singapuru, který si poradil se Španělskem. Naše šance na postup stále ještě žije, musíme porazit dnes Singapur o více gólů než Španělsko Francii. Pokud Španělsko by zaváhalo s Francií, tak nám stačí k postupu i jakékoli vítězství.

Do sekce ČR U20 - Články napsal Jar_jar_Binks 22. května 2007 v 15:37. 2361 přečtení.

Tak máme za s sebou dva zápasy mistrovství světa a pouze jediný bod za remízu proti Španělsku. Přesto naše šance na postup stále žijí. Co je horší je naše produktivita v útoku - dva zápasy žádný gól a tím se řadíme společně s Litvou na nejhorší místo. Pokusíme se ale v posledním zápase se Singapurem tuto bilanci napravit. Naopak naše obrana s jedním obdrženým gólem se řadí mezi světovou extratřídu – (Anglie, Maďarsko, Francie, Lichnštejnsko).

Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal Jar_jar_Binks 21. května 2007 v 17:46. 1831 přečtení.

Na Malajském hřišti Park Avenue se dnes střetneme se zemí Galského kohouta..