Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal yazzman 27. července 2007 v 16:54. 1898 přečtení.

Dnes nás čeká první zápas pod novým vedením, a zároveň jediný přípravný před startem kvalifikace.

Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal jardadrak 13. července 2007 v 19:22. 1842 přečtení.

Jde do tuhého. Dnes od osmi hodin večer začne česká dvacítka bojovat o postup do finále MS. Může tak navázat na historický úspěch seniorské reprezentace z minulé sezóny. Češi by se tak stali současnou největší velmocí na hattricku. Jenže s čím půjdeme do utkání? To je otázka. Hodně se spekulovalo o dvou variantách. Buď zahrát MOTS a postoupit na jistotu aspoň do finále a nebo zkusit PIC, riskovat postup, ale zase v případě úspěchu si připravit ornou půdu pro boj o zlato.

Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal jardadrak 6. července 2007 v 19:52. 1976 přečtení.

Stejně jako v posledních případech zápasů české juniorské reprezentace i tentokrát mi dal Jar Jar vědět dopředu, s jakou taktikou do utkání půjdeme. S Uruguayí jde opravdu o hodně a již setup naznačuje, že vložíme vše na jednu, snad postupovou kartu. Zde je JarJarovo vysvětlení dnešní taktiky.

Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal jardadrak 6. července 2007 v 15:39. 1771 přečtení.

Dnes večer se mohou čeští mladíci s definitivní platnosti pokusit prokousat se mezi elitní čtveřici juniorských týmů na Hattricku. Český výběr po fantastické a famózní výhře nad Belgií míří do boje proti Uruguayi. Cíl je jasný - zvítězit. Úspěch ve večerním utkání by český tým hodně přiblížil vysněnému semifinále. Skvělý úspěch přitom není příliš daleko, stačí jediné - zlomit Uruguay a získat tři body.

Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal jardadrak 2. července 2007 v 19:36. 1826 přečtení.

Česká reprezentace do dvaceti let se v pátek prodrala mezi nejlepších osm týmů světa. Dnes je čeká vstup do další fáze, když v prvním utkání skupiny narazí na Belgii. Ta má výhodu hlavně v TSku, což bude na začátek celé kvalifikace obrovský oříšek. Poslední utkání proti Belgii odehráli čeští mladíci přesně před týdnem a zvítězili 4:2. V tomhle utkání jsme také hráli MOTS, což značně ovlivnilo i aktuální poměr TS obou mužstev. A tak jde Belgie do dnešního zápasu jako favorit. Stejně jako před utkáním s Argentinou i tentokrát mne JarJar požádal, abych vám přetlumočil jeho slova. Zde je tedy máte.