Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 26. září 2008 v 16:22. 1959 přečtení.

A jsme ve finále! Zbývají odehrát už pouze poslední dva zápasy – finále mezi slavným meteorem praha a Jay-Jayovými Lost in Teplice. Rozhodlo o tom středeční semifinále, černého petra v podobě pozvánky k boji o bronz si vytáhla patasova Chelsea a letošní překvapení FC David’s, pro oba týmy to byla první letošní porážka v turnaji...

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 19. září 2008 v 17:46. 1914 přečtení.

Týden opět pokročil a v turnajovém pavoukovi už nám zbyly poslední čtyři týmy, všechny z páté ligy. Čtvrtfinále bylo konečnou jak pro boleslavské haluzáře, tak i pro obhájce titulu, Tukany, vladimirkův Babylon a favorizované WoG (6 zápasů, 6 výher, skóre 39 – 6).
Jediný meteor ze semifinalistů dokázal trofej už vyhrát, uvidíme, jestli zmůže tři hladové psy, jdoucí za úspěchem i přes mrtvoly.
Velkou zajímavostí je zápas Teplic a FC David’s, protože -DaWe- a Jay-jay7 hrají spolu v lize!

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 15. září 2008 v 16:49. 1816 přečtení.

Tak jsem zpátky z dovolené a mám další ohlédnutí. V playoff zůstává už jenom posledních osm týmů, z loňských čtvrtfinalistů se drží pouze Tukani a Chelsea Brno Fc, kteří se navíc utkají spolu. Všechni postoupivší týmy ukázaly alespoň 200HS s jedinou výjimkou u Tukanů, ve čtvrtfinále se můžeme těšit na velmi kvalitní zápasy.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal MOMOOO 7. září 2008 v 21:33. 2612 přečtení.

V jubilejním 10. ročníku GBook2 Cupu odstartovalo play off. Na programu bylo šestnáctifinále. Odehrálo se v něm mnoho zajímavých zápasů, ve kterých nebylo o překvapení nouze. Pojďme se tedy za těmito zápasy ohlédnout…

Do sekce Články - Články napsal Corwin 31. srpna 2008 v 14:40. 12217 přečtení.

Soutěžní zápas je nejzajímavější částí světa hattricku a je samozřejmé, že cílem každého je zápas pokud možno vyhrát. Jak na to co nejjednodušeji? Není nejdůležitější mít v zápasu co nejvyšší celkové hodnocení, ale skloubit výkon týmu v jednotlivých částech pole (obrana, záloha a útok) tak, aby byla šance na výhru co nejvyšší. Aby se toto dalo takto efektivně hrát, je potřeba vědět, jak vlastně zápas funguje a jakým způsobem probíhá.