Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 8. února 2005 v 20:46. 1910 přečtení.

1. liga
Ještěrky - Slezan Frýdek  5 : 0 - Všichni jistě pamatují na poslední zápas těchto týmů v minulé sezóně, ve kterém se rozhodovalo o titulu. Ještě déle se bude vzpomínat na první zápas těchto dvou týmů v této sezóně. Trenér Slezanu dostal pár minut před výkopem informaci o nové posile, a příkaz od managementu, aby ji začlenil do zápasu. Trenér ihned začal rozebírat několik nových taktických variant, ale zapomněl na čas, a nedodal soupisku hlavnímu rozhodčímu k utkání - kontumace.
Wizardos - Ničivá Síla  3 : 1 - Skalní fanoušci ničivé určitě přičítají nevalný výsledek zápasu k okamžiku ze 42. minuty, kdy musel hřiště opustit skvělý záložník Sejersen. Nezávislí odborníci však výsledek přičítají celkovému rozdílu ve kvalitách týmů a jsou překvapeni, co se stalou se starou Ničivou. Pokud takto bude pokračovat dál, dočkají se diváci první ligy opravdového překvapení, protože sestup nejstaršího účastníka první ligy rozhodně nikdo netipoval.
Přerov United - Fianna  4 : 1 - Přerov nastoupil s jasně danou taktikou hrát ze zabezpečené obrany a s ovládnutím středu pole vysílat přihrávky na čerstvou posilu Hildana (podle informací našich reportérů se snaží Přerov tuto hvězdu opět prodat), operující na levém křídle. Na taktiku Fianny, která se soustředila jen na obranu to samozřejmě stačilo, a s výsledkem nemůže být nikdo nespokojen.
FC Zdar nad Sazavou - FC Sternberg  6 : 1 - Někteří by řekli, překvapivě nevyrovnaný souboj nováčků. Ti co naše reportáže sledují aspoň dvě sezóny ví, že Žďár se do První ligy vrací po jednosezónní zastávce ve druhé lize, kde neměl konkurenci. Je také vidět, že Žďár má již nějaké zkušenosti a pamatuje si, jak důležité je hrát naplno hned od prvního utkání. Uvidíme, jak se Sternberg popere s tím, že v První lize bude hrát i proti silným obranám, a zda posílí útok.

Do sekce Články - Trénink napsal ovce 25. ledna 2005 v 12:57. 12285 přečtení.

Upřímně nevím. Ht mě vždy něčím překvapí. Níže by jste měli najít malý návod, soupis poznatků, pohled na uplynulých 6sezon
trénování křídel. Své poznatky jsem nejednou konfrontoval s názory jiných trenérů.
Chtěl bych poděkovat hlavně božskému Teovi, Chlebákovi a CBMku.

Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 24. ledna 2005 v 19:29. 1946 přečtení.

>Prvni liga - pravidla se nemění

Do první ligy se prostě přes baráž nedostanete. Tuto sezonu to zkoušely týmy FK Chmelaři Žatec a Spojené Mlékárny.
Prvně jmenovaný přijel do Přerova s defenzivním rozestavením 4-5-1. Jinak to ani nemohlo vypadat, protože chmelaři svůj prach vystříleli v minulém kole v přímém zápase o titul. Zato domácí byli na baráž perfektně připraveni a nepřipustili žádné pochybnosti. Hosté možná mohli zkusit pressovat nebo vsadit na protiútoky, ale to by asi stejně nic nezměnilo.
Výsledkem je skóre 4-0 a setrvání Přerova United v nejvyšší soutěži.
Fianna nečekaně hrající po minulém zisku titulu o záchranu se střetla s Mlékarnami. Mlékárny vsadili jako vždy na vyrovnanost
řad. Naproti tomu Fianna opět vsadila na záložní řadu a podpořila jí vysunutím středních obránců. Správnost volby potvrdili následující minuty a celkový výsledek 4-1.

Do sekce Články - Články napsal _Scar_ 17. ledna 2005 v 21:01. 1824 přečtení.

Dnešním dnem je na Hattricku čeština v provozu již 2 měsíce. Proto jsem připravil malé statistické shrnutí, které bude skromné na text, ale o to více zde bude čísel a informací o tom, jak se vyvíjel počet českých a slovenských hráčů hrajících Hattrick.

Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 16. ledna 2005 v 11:10. 1657 přečtení.

Další sezona za námi

Mistři jsou z Kroměříže
Wizardos se utkali s ambicióznim Slezanem, který mohl při vhodné konstalaci pomýšlet na titul. Wizardos s vidinou vyhnutí
baráži se vrhli na soupeře ze všech sil. Hosté byli vyčerpáni a zklamáni z předchozího kola a jejich lehkost byla tatam.
Konečný výsledek 3:1 posunul domácí na konečnou třetí příčku a Slezan ponechal na stříbrném stupínku.