Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 5. dubna 2005 v 09:16. 2050 přečtení.

První liga
Fianna - FC Zdar nad Sazavou 4 : 2 - Fianna slavila 50. narozeniny svého sesterského klubu dlouho do předzápasové noci, po polovině zápasu to vypadalo, že to trochu přehnala, když inkasovala dva góly. Nikdo neví, co se přesně odehrálo o přestávce v šatně domácích, ale v druhé půli hrála Fianna jako vyměnněná a zasypala hosty sprškou gólů. Diváci se po zápase shodli, že už dlouho neviděli hrát křídlo v podání Alexandra Kubíčka takhle poctivě dopředu i dozadu, místo toho aby hrál klasicky do středu. Díky výsledku však trenérovo rozhodnutí nemohli jinak než pochválit.
Poznámka: Na naši minulou anketní otázku týkající se Žďáru nad Sázavou nám do redakce nepřišla žádná odpověď, takže se zdá, že mezi týmy není vidět žádná spojitost.
Ničivá Síla - Slezan Frýdek-Místek 0 : 1 - Dvakrát bez komentáře.
Prerov United - Wizardos 5 : 1 - Mašina z Přerova si dál jede pro vysněný titul, Wizardos jí na její cestě nekladl žádný odpor, nejspíš šetřil síly na existenční zápas v příštím kole. Trenér Přerova, na to jak je mladý, skvěle prodává svůj talent na vycítění soupeřovy slabé strany, ve většině utkání mu sázka s útokem po slabší soupeřově straně vyšla. Pokud bude mít takové štěstí nebo um i v dalších zápasech, pomůže soupeřům snad jen totální beton na stranách hřiště, protože střed Přerovského útoku je oproti Diega Armanda Corrada poloviční.
FC Sternberg - Ještěrky Kroměříž 5 : 3 - Ještěrky praktikující jako jediné v První lize něco odlišného nahrávají svými výkony remcalům, že jinak, než tak jak hrají všichni, se úspěšně hrát nedá. Pro záchranu První ligy by jim prospělo dokázat hrát ještě jednu taktickou variantu, kterou by mohly překvapit soupeře, který vsadí na střed obrany. Na jejich obhajobu v dnešním zápase však musíme říct, že to, jakým způsobem dostaly pět gólů, se nedá ani popsat, protože by tomu stejně nikdo nevěřil.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Wir 2. dubna 2005 v 14:21. 1798 přečtení.

FC Slovan Rosice - Wired Magic 2-4 (1-2)
Wired Magic byl opet jednoznacne lepsim tymem. Slovan sice po prestavce zazracne srovnal, ale soustredenemu naporu zkuseneho Wired Magic pak uz nemohl zabranit.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Valheru 1. dubna 2005 v 08:39. 1844 přečtení.

Jihomoravané se utkali v zápasech, kde už šlo o všechno a nehleděli na to, zda je to kamarád nebo známý... A z těchto bratrovražedných soubojů vzešly tyto výsledky...

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal dinoo 31. března 2005 v 22:00. 1543 přečtení.

Pojďte se s námi podívat na středeční dění 3. kola druhého ročníku Českomoravského divizního poháru, který združuje týmy IV. a V. lig. Poháru se účastní 16 týmů rozdělených do 4 skupin.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Valheru 31. března 2005 v 19:31. 1558 přečtení.

Favorité v duelech čtvrtfinále vyhořeli, favorité ostraněni, debakl favoritů, nedostatečná příprava, ztráta motivace? Takhle zněly nadpisy periodik po celé České Republice, protože v duelech čtvrtfinále se ani jeden favorit nedovedl dostat do semifinále.