Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 29. června 2005 v 06:36. 2002 přečtení.

Nově včetně zápasů českých reprezentačních výběrů!
Ofenzivní mašina Ještěrek se zadrhla a propadla se už na páté místo. Naopak se rozjela jiná ofenzivní smršť - Fianna, která sesadila brutálního nováčka z Košic z prvního místa. Za ním následuje poměrně vyrovnaný střed pole, také Žďár už se na ostatní bodově dotáhl.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Valheru 26. června 2005 v 23:22. 1465 přečtení.

AUTORem článku je VOVA :
V rámci unifikace výsledků podle norem Evropské unie proběhl o víkendu ve III.7 přípravný test. S jeho výsledkem mohou být organizátoři spokojeni: až na jednu výjimku svítilo na všech stadiónech po závěrečném hvizdu skóre 3:0. Onou výjimkou se stal duel čtvrtých Žabovřesk s lídrem soutěže Wired Magic, který byl připraven o první body v sezóně.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal ovce 21. června 2005 v 19:33. 1657 přečtení.

Nováčci pokačovali v bodových žních a stoupají tak tabulkou vzhůru, Košice dokonce po tomto kole už výš vystoupat nemohou. Za nimi je peloton sedmi a šestibodových týmů, na sedmém místě trošku ztrácí Slezan, na chvostu se už odpojil Ždár, který hoden své taktice bude útočit ze zadních pozic.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal briza6 20. června 2005 v 12:56. 1336 přečtení.

V magnetu kola se střetl první celek - valciri s druhým - FC HUJU. Domácí potvrdili vítězstvím svou první pozici v tabulce, hosté si o skóre udželi druhé místo. Bezesporu největším překvapením v dosavadním průběhu sezóny je výhra Košťálových hochů na hřišti Špindlerova Mlýna. Anarchy FK se vítězstvím venku dotáhla do skupiny celků bojujících o druhé místo - rozdíl mezi 2. a 6. činí 1 bod. Na konci tabulky se po dalších prohrách pohybují jednobodový STS Chvojkovice-Brod a stále bez bodu Herkules Pardubice.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Vojta 19. června 2005 v 00:19. 1380 přečtení.

Až do včerejška mohli fanoušci Slavie jenom se slzou v oku vzpomínat na památné tažení loňským ročníkem. Tytam jsou myšlenky na baráž, které se Kolín loni zúčastnil; oslabený kádr podává nemastné neslané výkony a zajímá ho spíš záchrana. V sobotu však jako by se na trávníku objevilo úplně jiné mužstvo...