Do sekce Články - Ligové soutěže napsal vovai 6. července 2005 v 19:48. 1499 přečtení.

Hodně tvrdě přistoupila většina týmů k zápasům sedmého kola v soutěži III. 7. Mrzet to může zejména Valheru, kteří doplatili na početní oslabení už od 15. minuty; Satani zase mohou hořekovat nad zdravotními následky tvrdých zákroků Karviné. Bez trestu se obešel pouze souboj týmů ze dna tabulky, v němž Stern’s získali první bod v sezóně.

Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 6. července 2005 v 06:16. 1617 přečtení.

Reprezentace

Latvija - Ceska republika 1 : 1 - Důležitý zápas o postup na MS předcházelo slovní napadení ze strany Lotyšů obviňující naše elitní teroristické komando ze sestřelení jejich křídelní hvězdy i s letadlem. Že to bylo falešné obvinění, ukázal samotný zápas, který Armands Spocinsh znuděně sledoval z VIP lóže. Mnohem více než slovní útok rozhodila náš tým skutečnost, že domácí Lotyši dávají mnohem větší důraz na utkání ve Švédsku a do zápasu s námi nastoupili tak nějak laxně. Nutno ovšem podotknout, že s obranou hodnou Olympu, na kterou nevěřícně zírali všichni naši ofenzivní hráči v čele s Langerem jako vidláci do vrat. Přesto první dvě šance patřily našemu týmu, ale Dedek ani Milášek své akce gólově nezavršili. Otřepané nedáš dostaneš tak následně dostalo možnost projevit se na živo. Inkasovaný gól srazil naše hráče na kolena - sice jsme si kolem středového kruhu kopali častěji než domácí, ale více z toho dlouho nebylo. Hodinovou snahu o vyrovnání musel ukončit až trenérův syn Pepík Kiselů, který v cestě za gólem doslova prorážel obranu domácích. Oba týmy si pak ještě vypracovaly po jedné velké šanci, ale skóre 1:1 se už nezměnilo, náš tým si tak od Baltu odváží poměrně cenný bod. Ten ovšem musíme za týden potvrdit s Faerskými Ostrovy, ovšem hlavně ho nesmějí potvrdit Lotyši ve Švédsku.

Reprezentační dvacítka se stále přátelsky připravuje na šampionát, kde se střetne s Finy, Poláky a s posledním soupeřem reprezentačního áčka - Lotyšskem.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal briza6 3. července 2005 v 16:33. 1339 přečtení.

Tabulce vévodí valciri s plným počtem bodů. Na druhé místo se posunuli stále se lepšící Anarchy FK, ttřetí příčku okupuje překvapení sezóny FK Kobylkus. Zklamáním jsou naopak výkony bývalého třetiligového Špindlerova mlýna a stále bezbodového Herkulesu Pardubice.

Do sekce Články - Články napsal kapitanelanius 30. června 2005 v 15:15. 9222 přečtení.

Upoutávka:
Každý čtvrtek hodiny Principů Strategie v HT praxi, aneb Musashi se obrací v hrobě. Účast na vlastní pěst.
Pozor!
U dveří učebny detektor kovu. Všechny tvrdé nástroje zabaví služba.
Nástin tématu:
Lamami zůstanou ti, kdož se neodpoutají od svých pomocníků. Když myslíte na svůj malý zelený boj, konejte tak s tužkou v ruce. Obrazovka rozptyluje pozornost. Zapisujte si všechny své myšlenky. Později, až se hraní stane rutinou, budete si za ně sami sobě vděční.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal briza6 29. června 2005 v 11:40. 1415 přečtení.