Do sekce Články - Ligové soutěže napsal DOL 19. července 2005 v 23:17. 1505 přečtení.

Liga V.173 začáná být nudnou. Jestli minulou sezónu bojovaly o postup 3 týmy, letos jsou to už jen 2 a příští rok by to mohlo být záležitostí pouze jediného klubu.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal briza6 18. července 2005 v 09:54. 1463 přečtení.

Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 14. července 2005 v 12:56. 1618 přečtení.

Reprezentace

Dalším soupeřem našeho áčka byli urostlí ostrované, kteří měli dle svého dobrého zvyku nachytat do své sítě spoustu rybiček a s výslužkou se vrátit na své zelené ostrovy. Kvůli tomu trenér domácích strategicky obsadil středový kruh a dopředu poslal tři zabijáky v čele s Vidlákem, které měli po stranách podporovat Tomek a Vnuk. Aby se Šustek v bráně kvůli ztrátě svého milovaného velkostatkáře v depresích neoběsil na břevně, postavil trenér alespoň jednoho obránce - psychologa Hrůzu, který mu dělal společnost.
Samotný zápas přinesl jedno velké překvapení - jak se ukázalo, Faeřané se nepřijeli porazit sami, naopak využili svých statných postav k nátlakové hře, která nám činila velké potíže. První půle tak skončila bez gólů a i ve druhé plynul čas až nebezpečně rychle. Vystresovaný Šustek navíc málem zavinil gól v naší síti, hosté toho naštěstí nevyužili. Tuto šanci jsme tedy přežili a nakonec i dvakrát skórovali - zodpovědnost za ostřílené mazáky musel vzít do svých rukou Hlaváč, pojistku přidal dvě minuty po něm Schindler. Česká Republika tak utrápeně zvítězila a připsala si povinné tři body. Lotyši si připsali ve Švédsku povinnou, leč přijatelnou porážku 0:2, zatím tedy u nás vládne spokojenost.

Reprezentační dvacítka se dopřipravovala zápasem s Finy, aby příští týden konečně vyrazila do Itálie, kde jí v rámci zápasů skupiny mistrovství světa čekají pro změnu Finové. Už od příštího týdne čtěte tedy i o zápasech reprezentační dvacítky!

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Sir_Fida 13. července 2005 v 23:12. 1596 přečtení.

Ve skupině A si lehce poradili Batmans, když zvítězili vysoko 9-0 na hřišti outsidera skupiny FK White Wizards. Další jasné vítězství bylo k vidění na hřišti týmu FC Jivka, kde si domácí poradili se Slovanem Rosice také vysoko 6-0. Slovan zatím nepotvrzuje své nasazení do skupiny ze druhého koše a je stále bez bodu. Nejtěžší vítězství zaznamenali obhájci titulu Parta hyc!, když zvítězili na půdě Špindlerova Mlýna 2-1 v zápase, kde nebylo díky úspěšnému pressingu domácích vidět mnoho šancí.

Do sekce Články - Články napsal alik99 12. července 2005 v 11:26. 2153 přečtení.

Takový malý pohled mýma očima na UGH Cupu 2005 zaměřen hlavně na Federaci.