Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Valheru 30. července 2005 v 19:31. 1761 přečtení.

Těžko byste hledali v letošním ročníku III.7 zajímavější kolo než to aktuální. Vedoucí tým soutěže Wired Magic doslova spasil holou kůži v souboji s druhými Žabovřeskami, lepšící se Slavia Kolín si zase vyšlápla na další velkoklub Satani Hulín. Také záchranářský souboj mezi Polenkou a Karvinou vynesl body papírovému outsiderovi, takže jediným zápasem, který relativně splnil očekávání, bylo střetnutí nevyzpytatelných Stern’s se starousedlíkem soutěže Valheru.

Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 29. července 2005 v 07:10. 1567 přečtení.

Reprezentace

Reprezentační áčko se utkalo se svým pravděpodobným budoucím finálovým soupeřem na příštím MS. Aby před ním neodkrylo všechny karty, nastoupilo s blonďatým přelivem, zabezpečenou obranou a snahou o rychlé protiútoky. Návštěva ze severu se naší síly zalekla a nastoupila v konvenční sestavě 3-5-2, tradiční ofenzivní mašinu 3-4-3 tentokrát nechala doma. Do naší brány se po týdnu opět postavil Šustek a bylo vidět, že mu na výkonu neubral ani nedostatek hnoje. Bezpečně chytil všechnu jednu nebezpečnou šanci Švédů, díky němu jsme udrželi vzadu nulu a Švédové po 175 zápasech nedali gól. Naopak ale zklamali naši útočníci Kisel, který zazdil všechny naše šance. Díky jeho neschopnosti si Švédové odvážejí drahocenný bod.
V příštím zápase zajíždíme na horkou půdu do Uruguaje, která na zlatém podnose tento týden naservírovala tři body Lotyšům.
Naší dvacítku čekal poslední zoufalý pokus o postup do další fáze MS. Posunout dále nás mohlo jedině vítězství a porážka Lotyšů od Finů. Za vítězstvím jsme šli jak se patří už od první minuty, Polákům jsme nedali šanci, aby nám půjčili míč. Sázeli jsme na to, že si Poláci v zoufalosti vstřelí gól sami. Celou první půli to vypadalo nadějně, ale těsně před přestávkou jsme inkasovali. Ovšem hned v zápětí jsme z rychlého protiútoku trvajícího 4 vteřiny srovnali, navíc se naše držení balonu zaokrouhlením ztratilo. Ještě v téže minutě to na hřišti přestalo bavit našeho Andrese, který tak odešel do kabiny po červené kartě 15 sekund před ostatními. Druhá půle už nic zajímavého nepřinesla, Poláci si vlastňáka nevstřelili, náš trenér tak mohl hned po zápase sebrat všem našim hráčům dresy a začít je rozdávat novým nadějím.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal ovce 26. července 2005 v 08:15. 1288 přečtení.

Sudice jsou zatím spokojené s vývojem v poháru, pokud svou pouť dotáhnou do vítězného konce, s úsměvem na rtech sestoupí. O tom, kdo s nimi pravděpodobně sestoupí, ještě není zdaleka rozhodnuto. Ale pravděpodobně to nebude druhý nováček z Košic. Ten zatím odvážně pokukuje po souboji o titul s loňským mistrem z Přerova a "letossmůlunemáme" Fiannou.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal briza6 25. července 2005 v 10:29. 1195 přečtení.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal vovai 23. července 2005 v 23:08. 1396 přečtení.

Přestože v polovině sezóny již bývá obvykle jasné, které týmy mají naději na postup a koho se bude týkat barážová matematika, ve III.7 jako by toto pravidlo neplatilo. Po nemastném úvodu se zvedá favorit ze Slavie Kolín, naopak Wired Magic dnes málem zaznamenali další ztrátu, která by je stála vedení v tabulce. Uvidíme, co přinesou další zápasy; v těch dnešních se všichni favorité nakonec dočkali tříbodových zisků.