Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 30. srpna 2005 v 19:58. 1840 přečtení.

Reprezentace
Naše áčko si opět podařilo se silným soupeřem z Portugalska a v Eurocupu se mu zjevně daří. Bohužel střelecká pohoda přichází pozdě. Hodnocení naší hry však vnáší optimismus do žil pro příští kvalifikaci MS.

Junioři sehráli zápas s Oceánií a nevedli si věru zle. Z venku přivezli cennou remízu. Srovnávací penalta ukázala kdo hrál doma.

Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 25. srpna 2005 v 10:19. 1734 přečtení.

Reprezentace

Áčko se v rámci ultra prestižního Euro Cupu utkalo se silnými Holanďany. Výsledek 4:2 určitě potěšil, možná největší radost však mají v Myslocovicích za tučný šek vypsaný pohlaváry ze svazu za.

Dvacítka si zajížděla pro povinné přátelské vítězství do Maroka. Domů zpět toho přivezla hodně, ale zrovna to vítězství chybělo.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal briza6 22. srpna 2005 v 10:22. 1402 přečtení.

Ze zisku titulu se radují valciri, druhé místo patří definitivně FK Anarchy. O třetí místo se na dálku utkají Košťálovi hoši, kteří mají po vzájemném utkání s FC HUJU lepší pozici, a FC HUJU. Teoretickou šanci na umístění na čtvrtém místě má stále Špindl. Jistým účastníkem baráže je FK Kobylkus, IV.8 ligu opustí STS Chvojkovice-Brod a Herkules Pardubice.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Valheru 17. srpna 2005 v 18:05. 1872 přečtení.

A opět se rozhořely bengálské ohně na stadionech,
fanoušci vytáhli vlajky a nachystali choreo, aby podpořili své týmy v boji o slivovici Jihomoravského poháru.

A že se bojovalo až do posledního dechu ukazují výsledky :