Do sekce Články - Ligové soutěže napsal briza6 6. listopadu 2005 v 20:22. 1693 přečtení.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Jenda-CZ 5. listopadu 2005 v 22:34. 1524 přečtení.

Tabulka se začíná půlit, tými v druhé polovině tabuky začínají ztrácet kontakt se špičkou. Poohlédneme se tedy za utkáními 8. kola V.256:

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal trosecky 31. října 2005 v 13:20. 1793 přečtení.

Máme za sebou polovinu sezony a korunní princ konečně usedl na trůn.

Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 31. října 2005 v 11:44. 1641 přečtení.

Reprezentace

Ceska republika - Latvija 4 : 1 - Pomsta se vydařila. Parádní výkon a zasloužená výhra. Bohužel škoda, že to nepadlo minule.
U-20 Northern Ireland - U-20 Ceska republika 0 : 4 - Splněna Irská mise a drsná trojka před námi.

První liga

Slezan Frýdek-Místek - Fianna 4 : 1 - Slezané přivítali Fiannu a nic neponechali náhodě. Jejich nasazení bylo enormní a přineslo zasloužnou odměnu v podobě poločasového výsledku 3:0. Slezané úspěšně napadali hosty a v koncovce si vedli úspěšně. Fianna podala dobrý výkon, ael vzhledem k nasazení Slezanu byl výsledkem jen čestný gól. Uvidíme za týden v odvetě.
SDH Sudice - Ještěrky Kroměříž 4 : 0 - Ještěrky si chtěli spravit chuť po zlém pohárovém snu na Sudickém hřišti. Přání se však nevyplnilo. Sudice v 3-5-2 s ofenzivními křídly si snadno poradili s Kroměřížským pressingem, který byl spojen jen s vlažnou činností střední řady. Trojka vzadu to prostě vše neodbránní. Sudice si ve středu dělali co chtěli a už v první půli si přidělili tři body.
FC Sternberg - Prerov United 2 : 2 - Štenberg doma vsadil na protiútoky a vyplatilo se. V brance už mají konečně brankáře, tak proč ne. No je fakt, že obránci jsou v rozehrávce na úrovni zadní řady Sparty Praha a 3-5-2 bysme taky nepoužili jako nejchytřejší rozestavení roku. To vše se však nepočítá vůči faktu, že to vyšlo. Dokonce to vyšlo proti Přerovskému 3-4-3. Domácí začali míčovou ekvilibristikou Qasim Alam Rahmana zakončenou střelou pod víko. Přerovští odpověděli akcemi zprava. Do půle bylo otočeno. V druhé půli odmítl Forman pokutovou pojistku. Trest přišel vzápětí, když se obránce domácích ukopl a místo zoufalého odkopu na tribunu namířil míč přímo na kopačku Mulletta, který se takto trefil naposledy v životě. Srovnáno, hotovo.
1.FC Kosice - Spojené Mlékárny 0 : 2 - Hru bez útoku doma připravili Košoce na Mlékárenské. Ty jako vždy vsadili na týmový výkon. Košiccké 4-5-1 s křídelní podporou zálohy bez problémů převzalo kontrolu nad půlící čárou, ale to bylo asi tak vše. Před branku hostí se dostávali Košičané jen sporadicky. KDyž už se to podařilo, tak vystavil brankář Hedinger stopku. Hosté naopak vytěžili s minima maximum a dokázali skórovat a tím i vyhrát.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal briza6 29. října 2005 v 12:19. 1496 přečtení.