Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 23. března 2009 v 16:41. 1867 přečtení.

U druhého letošního ohlédnutí je mi ctí vám představit nové složení naší redakce:
Skupiny A a B pro vás komentuje jiricekkucerojc, který pomáhal už loni, C a D připravil redaktor z lidu a starý známý z konference, Mr. podtrzitko, a ve skupinách E a F si můžete vychutnat osobité zpracování od Babylonské legendy vladimirka.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 13. března 2009 v 18:05. 1750 přečtení.

Vítejte u 12. ročníku GBook2 Cupu, i letos mi bude pravděpodobně pomáhat jiricekkucerojc z týmu Recreativo Oparno CF, první kolo jsem ale okomentoval sám. Přineslo spoustu překvapení včetně jedné porážky týmu nasazeného z prvního koše, když Sakura podlehla nováčkovi. Úspěšně začal loňský vítěz FC Výplach Řež.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal patas-007 12. března 2009 v 22:30. 6967 přečtení.

Ahoj, vítám Vás při čtení dnešního rozhovoru, který se od minulých nepatrně odlišuje a to hned v několika rovinách:
1. jedná se o speciální double vydání (oba manažeři, vědomi si svých kvalit a postavení na HT nebi, by se asi servali, kdyby byl jeden dřív než ten druhý a pak by servali i mě a to nechceme že…).
2. Oba manažeři patří mezi elitu v GBooku aspoň co se ligového postavení týče (IV. a III. liga) a zároveň tak trochu k inventáři turnaje.
3. A také se oba každoročně řadí mezi koně a hlavní aspiranty na vítězství v turnaji, kde také oba každoročně vybouchnou někde na půl cesty.
Že ještě nevíte o koho jde? Tak prosím, představuji manažery Podtržítka a Vladimírka

Do sekce Články - Články napsal Corwin 18. února 2009 v 21:58. 27383 přečtení.

Tenhle článek jsem se rozhodl napsat, protože Dusttův článek na ht-cz už je hodně vousatý a obsahuje spoustu zastaralých a nepravdivých informací. Celý text jsem rozdělil na několik částí, budu postupovat od objektivních (věci z pravidel a věci považované za prokázané), až k subjektivním názorům na využitelnost různých specialit. V první části shrnu veškerou teorii o speckách, v druhé se zaměřím na praktické využití specialit při budování týmu a třetí se bude týkat mého osobního nástinu ideálního využití potenciálu týmu v souvislosti se speciálními událostmi.

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 22. ledna 2009 v 16:32. 2577 přečtení.

PuPP 6 – 0, winner 5 – 0, Carpe-Diem 6 – 1, Überfotbalisti 7 – 0, Chlastava 5 – 0, Hutisko 6 – 0, Chelsea Brno 3 – 1, Sakura 4 – 1, Mraveniště 4 – 2, Boleslav 4 – 1 aneb spanilá jízda Gbookem v podání buryska a jeho FC Výplach Řež. 6 inkasovaných gólů v devíti zápasech hovoří za vše...
Třetí místo vybojovali Momáci, kteří konečně mohou spustit mohutné oslavy vítězné baráže o udržení ve III.lize. Na Mravence tak zbyla bramborová náplast, která je ale jejich dosavadním největším úspěchem v Gbook2 Cupu.