Do sekce Články - Články napsal kapitanelanius 10. března 2006 v 11:55. 5238 přečtení.

Úkol je jasný. Překonat český rekord v záloze.
Pokud ne kontroverzní, tak alespoň kontroverzně neznámý projek.
Svůj názor hlasujte v anketě, nápady posílejte poštou nebo do diskuze pod článkem. Jaký byl stav aktérů po tréninku? Proč je trenér nejspíš idiot? Proč vládne pesimismus? Kde se tu vzala ta zhnilá ryba?!

Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 8. března 2006 v 12:46. 3449 přečtení.

Mezinárodní scéna
Ceska republika - Sverige 1 : 5 - Zápas dle mého gusta. Stefan to zkusil. Já extremista bych tm Kapusty změnil na eim a honil ještě malinko zálohu. Vyšší skóre je důsledkem vyloučení. S tim se nedá nic dělat. Jinak si myslím, že jsme se mohli dočkat zajímavějšího těsnějšího výsledku. Vzhledem k výhře Hong Kongu se to jeví bezpředmětným. Naše skóre v podstatě směřuje k jedinému a to ohlídání jednoho s "velké trojky" a poničení outsiderů. Tohle nám neuteče a Stefan se zapíše jako ten co uspěl a postoupil.
U-20 Ceska republika - U-20 Suomi 2 : 3 - Zápas trošku smolný hranný v rámci turnaje na neutrální půdě ukázal kde nás tlačí bota. V první řadě je to brankářský post. To, že 18y naděje směle s excellent trenérem dotahuje o rok starší mluví za vše. Od toho se odvíjí obranná fáze, která je špatná ač obránci jsou tři na velmi dobré úrovni. Záloha se jeví celkem nadprůměrná, ale opět to je úzký kádr těch správných a doufám, že se v klíčových časech potkají s formou. Křídla máme dva velmi slušné a rozhodně se neztratí. Útok vypadá velmi slibně. Velmi rychlý a dobře ospeckovanný. Škoda v nových relacích, že mu chybí příhra. V 3-4-3 by byl vražedný.

Do sekce Články - Ostatní napsal TOMMY15 5. března 2006 v 16:10. 1619 přečtení.

Lotyši se dotáhli bodově na Estonsko,Rusové se stále topí v matných výkonech...

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal TOMMY15 4. března 2006 v 20:52. 1433 přečtení.

Šlágr kola skončil jasně pro Sopotnici 5:0...Felazz přežil křest ohněm důstojně,Milín prožil další ostudu a Brno opět sahalo po bodech...

Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 4. března 2006 v 10:12. 3505 přečtení.

mezinárodní scéna
Ceska republika - Ukraina 2 : 0 - Zápas jsme opět zvládli bez větších obtíží a tabulka vypadá tak jak má. V pátek nás čekají Švédi.
U-20 Ceska republika - U-20 Saudi Arabia 2 : 2 - Remízu jsme zachraňovali v posledních minutách avšak na výkonech je jasně vidět, kdo by byl lepším, kdyby se jelo opravdu zostra.