Do sekce Články - Ligové soutěže napsal MOMOOO 3. srpna 2009 v 19:40. 2176 přečtení.

Ve středu se odehrálo závěrečné kolo základních skupin 13. ročníku GBook2 Cupu. Rozluštily se poslední tajenky a jsou již jasné dvojice pro šestnáctifinále play off. Takže se pojďme za tímto kolem ohlédnout...

Poslední kolo bylo velmi zajímavé, například jistý vítěz skupiny E, TJ Jiskra Měřín dostala desítku a byli jsme svědky nepostupu Iváků se 7 body!

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 28. července 2009 v 15:30. 1721 přečtení.

Po čtvrtém kole zde tradičně uvádím seznam vypadnuvších manažerů, tentokrát nás čekají opravdu zajímavá jména – Momáci!, SK Slavia Šumperk, losovaná z prvního koše, historicky první vítěz, Draci Olomouc, dále sk slavie praha kutas, kobros, Sc Celtic Příbram, FC Carpe-Diem FC Ferdíci a Überfotbalisti. A nahnuté to mají další tři bývalí vítězové – Tukani, Recreativo Oparno CF a 1.FC BABYLON!

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 21. července 2009 v 12:01. 1667 přečtení.

Třetí kolo konečně zmenšilo počet kontumací – nehrál se pouze zápas Tukanů, kteří se loučili s národním pohárem, a zápas Überfotbalistů, kterým se díky tomu zkontumují i oba zbylé zápasy.
Máme už první postupující do playoff, jisté místo už mají Stargins a meteor praha (oba B), futuregos (C), TJ Jiskra Měřín (D), Dartes a TJ Jiskra Tanvald (oba E), Urban team (F) a Lost in Teplice s The Gunners (CZE).

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 10. července 2009 v 11:14. 1757 přečtení.

Letošní ročník Gbook2 Cupu je poznamenaný kontumacemi, opět dva týmy nenastoupily k utkání a tři hrály svůj zápas v národním poháru. Snad už v příštím kole bude jediná kontumace díky poháru a ostatní zápasy odehrané!

Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 7. července 2009 v 22:37. 1758 přečtení.

Zdravím vás u 13.ročníku populárního GBook Cupu. Ohlédnutí vám opět přinese naše svatá trojice ve složení já (skupiny F, G a H), jiricekkucerojc (C, D a E) a podtrzitko (A a B). Jak už bývá zvykem, v prvním kole je ještě dost týmů v pohárech, takže máme několik neodehraných zápasů, konkrétně čtyři, a k tomu bohužel dvě kontumace. Nuže, pojďme na to.