Ti by to měli umět …
Do sekce Články - Měškovy hlody napsal Mesek 26. listopadu 2006 v 00:38. 2742 přečtení.

… aneb jak si letos vedl HT staff v již skončené sezóně

GM-Napoleon, Dukla Prague

7. v III.4, 6 kolo poháru
Jeden gól rozhodl o sestupu Dukly! V posledním kole stačilo uhrát remízu a Napoleon se nemusel poprvé v historii poroučet do IV. ligy. „Napík“ sbíral body poctivě celou sezónu, aby jich měl před posledním kolem 16. Navíc se zápas posledního kola vyvíjel víc než dobře. Na hřišti Mutěnic svítilo na ukazateli skóre po prvním poločase 0:1, ale téměř 70 tisíc diváků hnalo Mutěnice dopředu. Ty totiž hrály o druhé místo. Val hostí neodolal a byl dvakrát překonán. Dukla se už do konce zápasu na nic nezmohla a tak nezbývalo než čekat na zprávy o vývoji zápasu v Halenkovicích. Tam se konala kanonáda, když domácí vyhráli 5:2 a mohli tak slavit 6. místo. Dukla tak bude muset absolvovat v IV.46 dvě pražské derby- se Spartou i Slavií.

GM-KloKi, Red Brno Rats

2. v IV.37, 7. kolo poháru
Úspěšná sezóna, ale na titul to nestačilo. Nejlepší záloha v lize kralovala a dávala tak výhodu krysám. V lize utrpěl KloKi pouze jednu prohru, když si na něj vyšlápl v Krysím doupěti Klášterec! KloKimu se paradoxně dařilo více venku, kde nasbíral 17 bodů, oproti 12 z domácího prostředí. To vše ještě potvrzuje skóre z venkovních zápasů 20:7, úžasné! V poháru postupoval hlavně díky výrazně lepším zálohám než soupeři, což ho nakonec zabilo, když jej nápaditou hrou přelstil FC Prague Sabres.

GM-Yazzman, Random Boyz F.C.

2. v IV.49, 5. kolo poháru
Po návratu zpět do IV. ligy se Yazzmanovi nadmíru dařilo a urval 2. místo! Sám sice před sezónou prohlásil, že by chtěl znovu postoupit, ale zůstalo jen u přání. Random boyz sázeli na vyrovnaný tým. Jeho záloha sice mírně pokulhávala v soubojích s top kluby ligy, ale to „Yazzovi“ nevadilo a v předposledním kole pokořil nakonec 3. tým Jokerit Chrudim, čímž si zajistil 2. místo. Těžký soupeř v poháru, díky loňské účasti v V. lize. To byla hlavní příčina brzkého vypadnutí Random boyz z poháru. Nutno ale dodat, že jeho béčko nepatří k nejlepším, což taky hrálo svou roli.

GM-Gucan, FC Guty

4. v III.13, 7. kolo poháru
Historicky první sezóna v trojce a historický úspěch! Těžko říct jakou měrou se na tom podílela GM-konzole, ale Gucan nepotvrdil slova ze začátku sezóny, kdy prorokoval sestup Gutům zpět do IV. ligy. Nakonec mu chyběly pouhé dva body na 2. místo! Silná záloha a útok. Všechno nebo nic. I těmito dvěmi větami by se dal vystihnout tento severomoravský klub, protože Guty letos ani jednou neremizovaly. Navíc Gucanovi letos pomohli Pilsen Hombers, protože tento klub přestal hrát Hattrick, jak bylo psáno v Tiskovém prohlášení. Gucan navíc dosáhl skvělého úspěchu i v poháru, kde se dokázal prokousat až do 7. kola. Tam byl ale nad jeho síly FK Baník Hodonín, který rozhodl o výhře hlavně díky lepší záloze.

Mod-Corwin, FC Amber

3. v III.7, 9. kolo poháru
Nejhorší průměrné ratingy v lize? Žádný problém! Pravda je to dáno tím, že Corwin musel tříštit síly do poloviny sezóny, kdy postupoval v poháru. Zastavit ho dokázal až tým z druhé ligy. Začátek sezóny byl tzv. odstrašující, když Corwin vyhrál pouze 1 zápas a další 4 prohrál. Všechno si ale vynahradil stíhací jízdou v druhé půlce sezóny. Jediné co mu možná chybělo bylo porazit jednoho z dvojice Kolín, Valheru. Hlavně odvety v době kdy se začal Corwin rozjíždět přinesly strhující taktickou bitvu. Oba zápasy ale skončily prohrou 0:1 v neprospěch FC Amber. S první sezónou v III. lize musí být ale Corwin nadmíru spokojen.

Mod-Matej, Lounovice C

1. v IV.50, 7. kolo poháru
Vzorně vyvíjející se klub udělal další důležitý krok vzhůru. Po pěti sezónách v V. lize a čtyřech v IV. lize přišel zasloužený postup do trojky. Naprosto zdrcující síla zálohy stačila k tomu aby Lounovice vynesla mezi třetiligisty. Matej získal doma i venku shodně 18 bodů. Mnohem zajímavější byla cesta Mateje v poháru, když porazil v 6. kole Zlíneček i s trochou štěstí a dobře zvolenou taktikou útok středem, kterou Matej velmi často používá.

Mod-coyotik, kojoti

5. v V. 65, 3. kolo poháru
Po dvou sezónách v VI. lize a postupu do V.65 přichází další zlepšování. Navíc s přehledem zahraná kvalifikace, kde si jako obvykle pohlídal zadní vrátka a tak i příští sezónu bude jeho obrana patřit k nejlepším v lize. No a protože kojoti sází na obranu tak hrají více než často taktiku protiútoků, se kterou zatím slaví střídavé úspěchy. Pro pohár nemají ještě kojoti dost dobré béčko na to, aby mohli postupovat dále jako jeho kolegové a tak ztroskotal i přes dobře zvolenou taktiku nátlakové hry na v té době šestiligovém týmu. Celkově je tato sezóna pro tým úspěšná, protože jak je psáno v tiskovém prohlášení: do 5. místa je to úspěch.


Super ((smazáno), 26. listopadu 2006 v 10:51)

Výborně, skvělé čtení *THUMBS UP*

Gucan a GM konzole (woosh, 26. listopadu 2006 v 17:37)

tak to me pobavilo :) jinak dobrej clanek, drzim palce kojotovi ;)

Tak jsem zvědav (kloki, 5. ledna 2007 v 21:28)

jak bude zhodnocena tato sezona. :-)
Najhorší výkon v dějinách Krys, trapný sestup do páté ligy. :-))))