Události posledních 2 týdnů v NT
Do sekce ČR "A" - Články napsal Stefan004 26. srpna 2006 v 15:33. 3499 přečtení.

Poslední 2 týdny jsem ty komentáře nějak flálkal, takže se to pokusím napravit...

Česká republika – Finsko 2:0 (1:0)


1-0 David Dedek (8)
2-0 David Dedek (55)


Sojka
Janíček (def) – Vytlačil – Šrom (def)
Šindelka (TM) – Stanislav – Schindler (off) – Mazal (xIM) – Vnuk (off)
Vašek – Dedek


Podařilo se nám porazit velice silný tým Finska, když se dvěma zásahy zaskvěl David Dedek. Sestava byla do tohoto zápasu nasazována stylem „trénující monstra na plac“, neboť se také mohlo jednat o jejich rozlučku. Oprášil jsem klasický model „Přerov“ a po dlouhé době jsme hráli prakticky naplno. Nepříjemným momentem utkání bylo lehčí zranění Šroma, kvůli kterému se dostal po delší době na plac Codrut Visan.
Vladan Langr se pokusil vzít vedení reprezentace do vlastních rukou, protože byl nespokojen s malým počtem minut na hřišti, ale kvůli nešikovnosti jeho tiskového mluvčího Biermanna, který špatně uvedl, jak pro Vladana hlasovat, to holt zase vyšlo na mě.

Česká republika – Slovensko 1:1 (0:1)


0-1 Lukas Andrejo (34)
1-1 Oldřich Vytlačil (61)


Sojka
Visan (def) – Hrůza – Janíček – Vytlačil (def)
Šindelka (TM) – Štork – Schindler(off) – Mazal (xIM) – Dragoun (off)
Řezníček (TW)


Podruhé za sebou s námi Slováci bodovali, ovšem ostuda to vzhledem k okolnostem nebyla. Kremo totiž zdaleka tolik jako já nešpehoval vlastnosti hráčů svých ligových soupeřů (možná proto, že hraje maďarskou ligu a tam je málo Slováků), v důsledku čehož měli Slováci extrémní TS výhodu. Hráli jsme proto defenzivní rozestavení 4-5-1, které se nám navíc poměrně hodilo nacvičovat. Jelikož naši východní sousedé nastoupili v identickém rozestavení, nečekaly se žádné střelecké hody. Gól na 1-0 jsme dostali na reprezentačním poli veeeeeeeeeeeelmi vzácnou winger speckou (doufám, že ji ht-mani trochu posílili, bývala to děsná slabota ), nicméně ve druhé půli tam Vytlačil dotlačil vyrovnávací gól, a tak se oba týmy rozešly smírně.


Přípravy na kvalifikaci MS


Známí jsou už naši soupeři-
Začínáme za týden stejně jako minule volným losem, což není moc výhodné. Týden nato hostíme Ukrajinu, pak jedeme do Albánie, hostíme Alžírsko, jedeme do Běloruska a na závěr hostíme oba pravděpodobné rivaly o postupové duo- Japonsko a USA. Vzápětí se vše opakuje v opačném gardu. Favority na postup jsou jednoznačně Američané a taky my. Japonsko a Ukrajina můžou trošku zlobit, ty si musíme hlídat. Každopádně naše skupina patří mezi 3-4 nejlehčí.
Podrobně se o našich soupeřích rozepíšu během příštího týdne.

Již tradičně jsem před kvalifikací udělal menší čistku v našem kádru- odešli Semeník, Kapusta, Dragoun, Řezníček a Hrůza. Poslední tři jmenovaní mají velikou šanci se do týmu zanedlouho vrátit, u veteránů to tak ovšem nevypadá. Kapusta už netrénuje a bůhví, jak to s ním bude. To Tomáš Semeník je ještě větší extrémista a po vyřazení z reprezentačního dresu okamžitě pověsil kopačky na hřebík.
Změnili jsme rovněž trenéra, novou tváří se stal trenér druholigového týmu FK Pivní skauti a milovník útočné hry Miroslav Obermajer, a okamžitě přišel s překvapivým vysvětlením nepostupu mezi posledních 16 minulou sezónu- kluci prej málo chlastaj. Uvidíme, jestli jeho novátorské metody přinesou úspěch. Prozatím nemá kádr komplet k dispozici, Karel Janíček, jak je jeho dobrým zvykem, tráví vždy prvních pár týdnů nové sezóny v protialkoholické léčebně.


(Robin, 26. srpna 2006 v 16:04)

"Gól na 1-0 jsme dostali na reprezentačním poli veeeeeeeeeeeelmi vzácnou winger speckou (doufám, že ji ht-mani trochu posílili, bývala to děsná slabota )"

ten se ti poved :))