Jubilejní 15. sezona
Do sekce Hattrick-cz.com - Novinky napsal Robin 12. srpna 2006 v 16:09. 6949 přečtení.

Tak se nám to pěkne sešlo, 5. kolo tipovačky skončilo, 15. sezona na Hattricku nám úderem půl dvanácté za týden začíná. Ať už vás čeká nová výzva v podobě vyšší soutěže, zase nějaké to vítězství po pádu dolů či již x-tá sezona pořád v jedné lize, přeji hodně štěstí. A rovnou přeskočme k novinkám...

Aktualizace účtů

Jelikož uživatelé nebyli při aktualizaci svých údajů na Hattricku úplně aktivní, bude teď vždy o přestávce mezi sezonami probíhat update údajů automaticky, aby web reflektoval postupy/sestupy a částečně i změny názvu týmu. Zároveň tak vymizely všechny otazníky z o české znaky obohacených pojmenovaní klubů, třikrát hurá. Nadále si samozřejmě můžete zaktualizovat údaje sami.

Tipovačky lig

Po dvou sezonách neschopnosti developera spustit tipovačku lig pro všechny (čti betatestingu) mají konečně zaregistrovaní uživatelé možnost tipovat na výsledky zápasů ve svých i jiných ligách. Jediný háček je ve spuštění té či oné ligy na hattrick-cz... přes menu tipovačka -> Moje liga (nebo kliknutím zde) můžete hlasovat o spuštění tipovačky své ligy na hattrick-cz. Stačí 3 hlasy, takže zaspammujte své kolegy na ligové konferenci/hofylandu ať můžete začít už od prvního kola. Relevantní důvody proč to nejde a že byste tu tipovačku opravdu chtěli a hlasy prostě nemáte beru, ozvěte se mi do pošty.

Stará verze hattrick-cz

Chcete-li si zavzpomínat nebo se alespoň podívat jak to tu vypadalo před více než dvěma roky, alespoň částečně funkční původní verze webu byla uvedena v provoz: http://www.hattrick-cz.com/temp/old_htcz/.

Volby, postup dvacítky...

..., průšvihy v prvních a druhých ligách, u koho teď spí Diana a co na to Přemek - to a mnohé další už zítra v exkluzivním posezonním čísle Zeleného blesku.


pjekny pjekny (fokjaa, 12. srpna 2006 v 16:21)

:)

Tipovačka (Martin4, 13. srpna 2006 v 00:57)

Můžu tipovat jen svojí ligu nebo i ostatní?

RE: Tipovačka (Robin, 13. srpna 2006 v 02:01)

muzes tipovat kdekoliv, ale o spusteni rozhoduji jenom ucastnici dane ligy.

Tak mazejte (robas, 18. srpna 2006 v 09:30)

Tak šup šup tipovat, již je to připraveno! ;)