Projekt Zhnilá Ryba aneb Impozantní Záloha
Do sekce Články - Články napsal kapitanelanius 10. března 2006 v 11:55. 5206 přečtení.

Čtvrtek 9. března, 2006

Trenérovo vůdcovství dnes kleslo, ale dozvěděl jsem se o tom až zítra. Pozitivní je, že víme přesně kde se hodnota právě teď pohybuje. 4,9 až 4,99. Není to nijak ideální k překonávání rekordu, ale čert to vem.

TSI se hráčům po tréninku zvýšilo o celých dvacet tisíc, což dávalo tušit, že se na nás usmálo štěstí. První pohled na hráče už tak nadšený nebyl. Průměrná forma zálohy zůstala stejná, zatímco zbytek týmu se zlepšil jako kdyby to byl nějaký druh vtipu. Nevadí, máme co máme.

Pátek, 10. března 2006

Rekord je v tahu, trenérovi nečekaně kleslo vůdcovství na nedostačujíci a padání teamspiritu potvrzuje, že v posledních týdnech se trenér každý týden aktivně zhoršoval.
Team spirit: 6 (spadl dneska ze 7, včera z 8)
Forma záložníků (TSI): 6 7 7 4 4 6 (57k 45k 39k 36k 34k 29k)

Attempt 1

Vraťme se do minulosti. Konkrétně o dvanáct kol zpět k prvnímu pokusu. Hodnota ukázala úžasných 13,75 (Prvotřídní Velmi Vysoká) Spíš než nějaký promyšlený pokus si chtěli žraloci udělat radost za zklamáníhodný výsledek v poháru. Hráči byli od té doby vystaveni neustálému tréninku a protože nechceme být příliš přesní, řekněme, že šest záložníků se od té doby zlepšili o jeden stupeň. Jednu věc si ale stojí za to zjistit. Forma. Ta by mě opravdu zajímala a myslím, že bude hrát hlavní roli.

Po nějakém čase..

Uh! Špatná zpráva. Nemůžu uvěřit, že měli tak vysokou formu, nějak se mi nad projektem stahují mračkna. Nejenomže se tehdy forma týmu blýskala excelenty, hvězdy byly srovnatelné se současností. S pochmurnou současností, řekl bych.
Forma Zálohy tehdy: 7,7 a teď: 6,7.
Forma hráčů meněšího vlivu tehdy: 6,75 a teď: 7*

*Tohle nás určitě zvedne z bláta.

Attempt 2

Uvidíme. Asi to nevyjde, ale pořád to jistí třetí pokus na konci sezóny. Sestava se od minule nijak neliší, načrtnu jádro (Tvorba hry):
CD off (7) CD off (14)
WG mid (13) IM (14) IM (14) IM (14) WG mid (14)
Útok Normal, jestli se ptáte proč, tak hlavně proto, že došli záložníci. Nezapomínejme, že je to přece jenom ještě ligový zápas.

Závěr

Dávám si 25%. Na větší šanci bych potřeboval dost dlouhý nos, abych si na něj mohl nasadit sadu růžových brýlí. Vy hlasujte v anketě a dejte mi kdyžtak vědět, jak to vyhrát. Nechci kupovat divine, peníze jsou, ale všichni víme jak to je. Divine hráči jsou nemocí téhle hry a já jí svým týmem nechci ve hře šířit.


(pnboss, 4. února 2009 v 22:57)

kdo tomu rozumí, at se ozve