Zelený Blesk - všechno je to cinklý a hlavně ty CA
Do sekce Články - Zelený blesk napsal ovce 4. března 2006 v 10:12. 3504 přečtení.

mezinárodní scéna
Ceska republika - Ukraina 2 : 0 - Zápas jsme opět zvládli bez větších obtíží a tabulka vypadá tak jak má. V pátek nás čekají Švédi.
U-20 Ceska republika - U-20 Saudi Arabia 2 : 2 - Remízu jsme zachraňovali v posledních minutách avšak na výkonech je jasně vidět, kdo by byl lepším, kdyby se jelo opravdu zostra.

První liga
Radlice B - Prerov United 5 : 3 - Radlická alloff mašinérie stále funguje.
Spojené Mlékárny - 1.FC Kosice 5 : 1 - Košiké CA neměli při kvalitě útoku domácích moc nadějí.
Slezan Frýdek-Místek - SDH Sudice 1 : 1 - Slezan šel středem a to bylo pro hosty sázející na protiútoky ideální. Obrana zafungovala akdyž ne, tak podržel brankář. Dva protiútoky s úrovní excellent hranné se třemi obránci říkají mnoho. CA jsou stále v závoji mýtů a skutečností a ani autoři asi nevědí jak fungují.
Fianna - Bombers Ouholice 0 : 9 - Na tyto výsledky si budeme muset zvykat. Fianna se rozloučila aani se jí nedivím. Své si už odvedla a ve světle změn, kterými prošel hattrick pro některé ostřílenné matadory ztrácí kouzlo. Neni kam jít.

Shrnka: Fianna se nám bude propadat, ale nevěřím, že bude nakonec poslední. O čelo bude vyrovnanný souboj až do konce. Kdybych musel tipovat, tak mezi současnými 13 bodovými "lídry" se rozhodne.

II.1
Zabicky - AC South Park 2 : 4 - zábavný zápas, kde se obě strany šetřili na pohár. Koukněte...
Mifa.cz - Prci team 2 : 0 - Prci team pěkné protiútoky, ale nic co by specky nezvládli. Prostě ikdyž ubráníte o vagón, tak vězte, že z držení si soupeř hodí nějaký ten rychlý sprintík či si naskočí na roh.
FC Zdar nad Sazavou - FC Dahoman Liberec 6 : 2 - Domácí jasně lepší nedali hostům hrajícím středem šanci a zlepšenným výkonem v druhé půli ho smetli.
Ještěrky Kroměříž - Satani Hulín 0 : 2 - Satani pěkně odhadli strany útoků soupeře a s mírně lepším držení šťastně urvali plné body venku.

Souhrn: Čelo drží Sazavou boys s Mifou a žábou za zády. Prci team už pomalu může začít s třetiligovou přípravou. Kdo se k němu přidá se uvidí.

II.2
Tennis Club Nová Paka - Blanicti Rytiri 1 : 1 - Zálohové týmy se rozešli smírně. Nutno říct, že domácí asi měli trošinku navíc.
Hop - FK Pivní skauti 4 : 3 - Skauti přijeli s kreativní hrou. Komu víc sedla je vidět na zápise. Hop však vyhrál zaslouženě.
Pohroma Ivancice - 1.FC Steta 2 : 1 - Steta přijela s tim co Ivančicím vyhovovalo. KDž emoce nezvládl Petráň bylo to jen o tom, kdy dají domácí vítězný gól.
Wizardos - FC Banik Ostrava 7 : 3 - Tady se někdo nechal inspirovat hokejem SWE - CZK. I ten vyloučenný Kyhlbo sedí.

Shrnka: Lídři Wizardos a Pohroma. Vzadu zatím Ostrava a Nová Paka.Nic však neni ani zdaleka rozhodnuto.

II.3
FC The - Space Storm 0 : 1 - Velmi vyrovnanný zápas rozhodla lepší produktivita hostů.
1.FC Donner - Oggy FC 6 : 0 - Domácí s přehledem zmasakrovali hosty.
Fosforos Cassovia - Kujebáci Vysoké Mýto 1 : 4 - Kujebáci šlapou a třetiligová popelka se stále drží. Co říká na platy ekonomický úsek nevíme.
FC Sternberg - Sakura 0 : 0 - Domácí útok se v jediné šanci neprosadil. Hosté se nedostali do akce. Protiútok by slušel, ale nějak to nefunguje.

Shrnka: Špice Donner a Štenberg. Vzadu o černé petry Fosfoři, Sakura a Oggy.

II.4
Parta hyc! - FK Chmelari Zatec 1 : 3 - štěstíčko bylo tentokrát na straně žateckých a vrátilo tak dluh z prvního vzájemného duelu.
Sparta Prag Club - FC Banska 3 : 1 - Banska po taktické stránce totálně selhala a neni se co divit, že proti impotentní Spartě prohrála.
DXX - FK Tabor 7 : 1- V záloze srovnatelní to je vše co může tábor nabídnout. Dozadu a dopředu to nejde.
Spartak Kobylisy - Baroni 2 : 0 - Pressing uhájil pro šetřící se hosty přijatelný výsledek.

Shrnka: Pro DXX to vypadá velmi dobře. Vzadu zatím Baroni a Sparta, ale nic není hotovo.Už jsem měl strach (hrusa, 6. března 2006 v 09:30)

Už jsem měl strach že tenhle plátek přestane vycházet. Díky, že ho ještě držíš při životě. Kdy bude další číslo? ;o)