Zápasy 11. kola v III.16 lize, 26.11.2005
Do sekce Články - Ligové soutěže napsal briza6 3. prosince 2005 v 09:46. 1595 přečtení.

Tabulka se krásně rozdělila. Jen shoda nešťastných náhod může připravit FC The o titul. Jedno barážové místo si budou jako horký brambor přehazovat DeLipo's, Kunovice, Jablonec a USG1L. Naopak o druhé barážové místo se budou prát, skoro jako o titul, valciri, Karlovy Vary a Cybertronic.
Individuální ocenění si za výkon v 11. kole zaslouží záložník USG1L Barnabas Szunerits, který se dvěma góly podílel na důležitém a překvapivém vítězství svého týmu.

DeLipo's Team Arena, 41063 diváků.

První zápas a hned překvapení. Druhý tým soutěže se svou taktickou klasikou 4-4-2 bez taktiky přivítal hosty s jejich extrasilnou zálohou 3-5-2. Do vedení šli hosté, když domácí neubránili akci zprava a trefil se Crockard. Po půl hodině se mohli domácí zvednout, když se do sprch odporoučel obránce hostů Marini. Ale byli to hosté, kteří po stejné situaci, jako při prvním gólu, skórovali podruhé. Střelcem byl Szunerits. Hned po návratu z šaten svitla domácím naděje, když po kombinaci ve středu hřiště snížil Krupić. Hosté se však ani v deseti nestáhli do obrany a do třetice po akci zprava skórovali, když se dvacet minut před koncem utkání podruhé trefil Szunerits.

FC Real Kunovice - FC The 1 - 2 (1 - 2)
Luise Figa, 65000 diváků.

Před vyprodaným stadiónem hráli domácí proti vedoucímu týmu tabulky, který sází na útok (3-4-3), na zálohu a obranu (4-5-1). A byli to domácí, kdo otevřel skóre - už ve 4. minutě poslal Bílý do sítě centr zprava. Hosté ale dokázali za 17. minut nejen vyrovnat, když se po kombinaci ve středu hřiště trefil Zongor, ale také získat vedení na svou stranu, když se zprava prosadil Řehák. Po přestávce měl jedinou šanci hostující Řehák, ale jeho bomba ohrozila pouze stabilitu brankové konstrukce. Aby toho na domácí nebylo málo, zranila se jim další opora - tentokrát Dočkal.

FC Cybertronic Suchdol - valciri 6 - 1 (2 - 1)
Arena DP hl. m. Prahy a.s., 40608 diváků.

Souboj týmů bojujících o barážovou naději vyšel lépe MOTSujícím(?) domácím. Oba týmy hrály klasiku 3-5-2, hosté navíc "tvořivě". Do vedení šli domácí, když si se stopery hostů hravě poradil a následně zavěsil Emilsson. Za hosty odpověděl po průniku zleva Aalja. Do šaten šli spokojenější domácí, když se po pasu zprava podruhé trefil Emilsson. Po přestávce už se jednalo o koncert domácích, hosté se k ničemu, kromě rozehrávání ze středu hřiště, nedostali. Postupně si branky za domácí připsali Figueiras, Harkányi a v 90. minutě znovu Figueiras a Kartulla.

Karlovy Vary Losers - Jablonec N.n 0 - 2 (0 - 0)
Karlovy Vary Losers Arena, 43812 diváků.

Oba týmy nasadily svá klasická rozestavení - domácí 3-5-2 a hosté 5-3-2. V prvním poločase mělo každé mužstvo po jedné šanci, ale domácí Constantin netrefil bránu a hostující Neatã nepřekonal brankáře. V druhé půli měli první šanci opět domácí, volej Kresty skončil místo v bráně vysoko na tribuně. A tak se trefili hosté - z protiútoku se prosadil Neatã. Když pak v 83. minutě chybovala domácí obrana, nezbylo Bünsdorfovi než zvýšit vedení hostů. Za domácí mohl snížit a zdramatizovat zápas Steider, ale gól domácím nebyl přán...