GBook2 Cup - Ohlédnutí za finále play off a zápasem o 3.místo
Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 21. ledna 2010 v 15:27. 1874 přečtení.

S křížkem po funuse, aneb pět minut po dvanácté, jak se říká, tu máte poslední ohlédnutí ze 14.ročníku GBook2 Cupu. Vítěz je již dávno znám, přesto se sluší připomenout – premiérové vítězství si tentokrát odnáší pitcher a tým futuregos.

Finále

Godfather boys- futuregos 2 - 5 (HS 254 - 292)

Finále přineslo zajímavý a napínavý souboj prakticky až do konce. Domácí vsadili na zálohu a útok po křídlech, futuregos v záloze o něco zaostávali, což vynahradili silnou obranou a útokem.
84 minut zápasu bylo poměrně nudných, na úvodní gól Godfather boys odpověděli futuregos poměrně rychle a ve druhém poločase dokonce vývoj skóre otočili. Největší drama přinesla až koncovka zápasu, ve které se hattrick ukázal býti poněkud nespravedlivý a daroval hostům další tři šance (přestože domácí v BP zvítězili), naopak domácí jen korigovali na konečných 2:5.

Zápas o bronz

Momáci - meteor praha 3 - 0 (HS 265 - 130)

Takhle nějak přicházejí legendy o svůj lesk. Bylo to sice od profika pěkné gesto pro fanoušky, když se rozhodl do zápasu postavit pouze pět obránců a brankáře a zbytek týmu tvořili diváci, kteří vyhráli v loterii před výkopem, ale řekněme si upřímně, nestačilo by jim pět minut slávy? Takhle si díky tomu Momáci v pěším tempu dokráčeli pro trofej za bronzové umístění, aniž by se nějak víc zapotili.

Tipovačka

V tipovačce zvítězil MOMOO, protože kutasovi se poslední kolo vůbec nepovedlo. Třetí místo vybojoval nakonec Jay-jay7