GBook2 Cup - Ohlédnutí za semifinále play off
Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 17. prosince 2009 v 10:57. 1801 přečtení.

I letos budeme mít vítěze – panice, do finále totiž po soubojích s organizátory GBooku, profikem a MOMOOOem, postoupili Godfather boys a futuregos.

Zápasy semifinále

Godfather boys - Momáci 2 - 1 (HS 271 - 304)

I takhle nespravedlivý může být hattrick. Momáci byli na hřišti lepším týmem, přesto odešli poraženi, soudě podle kelímku s pivem (na hlavě) byl podle fanoušků jejím viníkem Oto Bláha, který měl na své straně průchoďák. Nejmenovaný zdroj blízký vedení klubu Godfather boys před zápasem v novinách tvrdil, že „udělali výborný kauf“, a přestože kvůli tomu byla speciální tiskovka, žádnou posilu nepředstavili. Teď už je to jasnější, mladému Otovi, ve svém domovském klubu vykořisťovaném, zamotaly hlavu velké peníze...
V samotném zápase ale měli úvodní šanci Momáci, ale St?lkvist nedal. Následovalo první varování, centr z levé strany ale hosté ubránili. Ve 35. minutě už ale, opět zleva, zaúřadoval Ratti a bylo to 1:0. Ve druhém poločase Bláha zkoušel naivní kličku, Stoll ho obral a když udělal blafák i Lombaovi, vedli Godfather boys už o dva góly. Momáci bojovali, ale jejich snížení přišlo pozdě a navíc Viljanen v poslední šanci nedal. Jeho tým tak čeká pouze zápas útěchy s meteorem.

futuregos - meteor praha 3 - 1 (HS 279 - 218)

Ve druhém semifinále se potkal loňský bronzový medailista futuregos s legendou GBooku, meteorem. Ovšem už od začátku nic nebyl úcty k tradicím a ve 2. minutě šli domácí do vedení. Nátlaková hra se profikovi nedařila, ve 20. minutě to bylo už 2:0 a navíc se o osm minut později pakoval do šatny Černý (rozhodčí si zřejmě pokřik „černá svině“ chtěl užít jen pro sebe). Alespoň malou kompenzací byla pro meteor penalta, kterou s klidem proměnil Albert, ovšem od té chvíle už počítali šance pouze futuregos. Ta ve 39. minutě se ještě neujala, ale po poločase už Bozon dal futuregos jistotu, že se poprvé podívají do finále. Konečné ratingy ukázaly, že zaslouženě, meteor nenavázal na své předchozí zápasy.

Tipovačka

V tipovačce MOMOOO zvýšil o dva body náskok a je blízko vítězství, stejně jako Jay-Jay 3.místu, když tohle kolo získal dokonce šest bodů!