GBook2 Cup - Ohlédnutí za čtvrtfinále play off
Do sekce Články - Ligové soutěže napsal Martin4 15. prosince 2009 v 18:32. 1830 přečtení.

Ve čtvrtfinále došlo k jedinému překvapení - v nejvyrovnanějším zápase porazil don_cino obhájce trofeje _Had_a a poprvé se podívá do bojů o medaile.

Zápasy čtvrtfinále

TJ Jiskra Měřín - Godfather boys 1 - 4 (HS 258 - 275)

Čtvrtfinále s velice pěknými výkony sehrály týmy Godfather boys a Jiskra Měřín. Utkání bylo vyrovnané jen do poločasu, ale začněme od začátku. Jiskra se dostala v 19. minutě z penalty do vedení, ale hned vzápětí Boys vyrovnali. O vítězství „hostů“ rozhodl konec poločasu, když se trefili Talan a Shagalov. Kdo ve druhém poločase čekal nápor nebo snahu Měřína o vyrovnání, byl velmi zklamán. Žádný velkolepý obrat se nekonal. Godfather boys už jen zvýšili na konečných 4:1 a mohou se tak těšit na semifinále.

Momáci - AVCH 5 - 0 (HS 298 - 227)

Podle výsledku to vypadá, že AVCH do Švédska vůbec nedoletěli, bohužel pro ně to tak není... Noční můrou pro AVCH se stal útočník Momáků Henryk Rasiński, který vsítil hattrick. Hráči a realizační tým AVCH si po zápase alespoň prohlédli krásy nočního Göteborgu a zašli do několika barů. Po návratu jeden z hráčů utrousil:“No co no, tak jsme rupli 5:0, ale já jsem spokojen, skóre jsem dorovnal v jednom nočním klubu...“. Otázkou však zůstává, zda se o dorovnání skóre postaralo 5 pánáků koňaku či 5 zástupkyň švédského opalovacího týmu (nebo jedna pětkrát - pozn. redaktora). To jsme ale odbočili :-) Každopádně Momáci zaslouženě postupují a v semifinále se střetnou s Godfather boys.

Mraveniště - futuregos 0 - 5 (HS 246 - 280)

Přečtěte si reportáž ze zápasu Momáci vs. AVCH, Momáky čtěte jako futuregos a AVCH jako Mraveniště. Pravda, je tady jedna malá změna. Henryk Rasiński se čte jako Pravoslav Petrásek a dal jen o gól méně. Futuregos tak postupují v poměru 5:0 do dalších bojů.

meteor praha - 1.FC BABYLON 7 - 0 (HS 271 – 166)

Profikův meteor zadupal Vladimírkův BABYLON do zmrzlého švédského pažitu jako Arsenal Slavii (nikdy nezapomeneme - pozn. redaktora). Jestli předchozí dvě utkání skončila debaklem, jak nazvat výsledek klání mezi meteorem a BABYLONEM? Zkrátka Vladimírek si ani nečuchnul. Nyní se dostáváme k samotnému zápasovému reportu: 14 - Guido Dorth, 29 - Oswald Leubsdorf, 41 - Sami Sulo, 54 - Arne Pfeffereder, 66 a 75 - Adelin Albert, 68 - Christer Wickskog. Meteor praha se v semifinále utká s futuregos.

Tipovačka

Pozóór! Tipovačka má nového vedoucího muže, do malého trháku se o dva body dostal MOMOOO. Stejný náskok má i boji o čtvrté místo lds4you.