Malajsie
Do sekce ČR "A" - Zápasy napsal ziky1 16. října 2009 v 20:02. 2930 přečtení.

Kvalifikace:

V minulém utkání jsme narazili na výběr Brazílie. Vzhledem ke zraněním a formě hráčů se nejlépe jevila taktika na protiútoky po křídlech. V druhém poločase poté vypuštění jednoho z útočných křídel a posílení zálohy za účelem získání gólových šancí ze hry. Taktika vyšla skutečně skvěle. Soupeře jsme s přehledem ubránili, v prvním poločase vstřelili gól z protiútoku a v druhém z normální gólové šance. Za stavu 2:1 pro náš celek už to vypadalo třináct minut před koncem na vynikající výsledek pro nás. Bohužel ale zaúřadoval HT random, zranil se nám střední obránce a soupeř v rozmezí devíti minut do oslabené obrany nasázel 3 branky. Náš tým totiž postihlo již druhé zranění v zápase, a protože jsme také dvakrát takticky střídali, tak jsme museli dohrávat v deseti hráčích.

Dnešní zápas:

V dnešním zápase se utkáme celkem, který známe z předchozí kvalifikace a to s Malajsií. Celek je to velice kvalitní a nevyzpytatelný. S největší pravděpodobností k nám přijede s betonem, nicméně vyloučit nelze ani jiné herní pojetí. Kvalita našeho kádru už dávno neumožňuje hrát univerzální setupy, a proto dnes nastoupíme s taktikou postavenou proti betonu s CA. V druhém poločase poté případně přijdou změny, které toto rozestavení budou korigovat.

Dnešní sestava a taktika:

Dnes nastoupíme v rozestavení 3-4-3. Útočit budeme středem a jedním krajem. Bránit budeme symetricky. Na hřiště vyběhne tato základní jedenáctka:

Plachta – Ondra (WB-def), Hrubeš, Hobza (WB-nor) – Kalchbauer (IM-off), Večerík (IM-off), Danda (EIM), Vašátko (W-off) – Kročil, Matějka (XF), Jirásek

Rozestavení 3-4-3, trenér ofenzivní, PIC a taktika normální. PIC předpokládám i od soupeře a ptotože je skupina velice vyrovnaná, tak pokud chceme postoupit, musíme riskovat.

Statistiky

Česká republika vs. Malaysia (3 - 1)

Datum: 16. října 2009 v 20:00
Typ zápasu: Soutěžní zápas
MatchID: 250309231
Počet diváků: 144299

Góly: Tan Kin Koo (16), Leon Večerík (27), Waldemar Matějka (47), Waldemar Matějka (72)
Žluté karty: Abd Karim bin Che Omar (30), Guan Yee-Fan (82)

Záloha: 11- 10++
Obrany (p/s/l) vs. útoky (l/s/p): 14-- 2+ | 13-- 5- | 12++ 11+
Útoky (p/s/l) vs. obrany (l/s/p): 7- 19+ | 19- 20++ | 12+ 19--
Hvězdičky: 100.5* 96.5*
Taktiky (úroveň): běžná (0) | protiútoky (15)

Brankář: Dezider Plachta 10.5*
Obránci: Petr Pavel Ondra (def) 7.5*, Ondřej Hrubeš 9.5*, Augustín Hobza 8.5*
Záložníci: Kurt Danda (XIM) 9*, Leon Večerík (off) 9.5*, Arnfried Kalchbauer (off) 11*, Ilja Sládeček (off) 6*