GBook2 Cup - dualrozhovor (Podtrzitko,Vladimirek) by jiricekkucerojc
Do sekce Články - Ligové soutěže napsal patas-007 12. března 2009 v 22:30. 6923 přečtení.

Ahoj, vítám Vás při čtení dnešního rozhovoru, který se od minulých nepatrně odlišuje a to hned v několika rovinách:
1. jedná se o speciální double vydání (oba manažeři, vědomi si svých kvalit a postavení na HT nebi, by se asi servali, kdyby byl jeden dřív než ten druhý a pak by servali i mě a to nechceme že…).
2. Oba manažeři patří mezi elitu v GBooku aspoň co se ligového postavení týče (IV. a III. liga) a zároveň tak trochu k inventáři turnaje.
3. A také se oba každoročně řadí mezi koně a hlavní aspiranty na vítězství v turnaji, kde také oba každoročně vybouchnou někde na půl cesty.
Že ještě nevíte o koho jde? Tak prosím, představuji manažery Podtržítka a Vladimírka:

Ahoj kluci úvodem bych vás poprosil o malé představení

P: Je mi 24, jsem z Prahy a patým rokem studuji Provozně ekonomickou fakultu na České zemědělské univerzitě v Praze. Když pánbů dá, tak to v červnu doklepu...
V: Říkají mi Vladimírku. Jsem Vladimír z České Lípy, 35 let, ženatý, 3 děti a k tomu ještě hasič. Mám abnormální stupeň vzdělání a to zemědělku, čili hnojárnu. Na rozdíl od většiny zelenáčů co hrají HT jsem byl na vojně. Prostě Vladimírek je krasavec k pohledání!

Jak dlouho hrajete HT a kdo vás k němu přivedl?

P: HT hraju 3 a půl roku a přivedl mě k němu manažer pitcher a jsem mu za to vděčný.
V: V prosinci 2004 jsem začal. Bratránek mi o něm řekl. Tahle věc je super, spousta virtuálních přátel, bomba, závislost šílená.

Co považujete za svůj největší úspěch a největší kiks na hattricku?

P: Největším úspěchem je postup do IV. ligy, sedmé kolo poháru a 9. místo v GBooku. Největším kiksem asi bylo to, že jsem první dvě sezóny trénoval rámec.
V: Kiksů bylo habaděj. Nesmyslné nákupy panďuláků. Než sem pochopil systém tréninků, tak to bylo na mé dlouhé vedení přespříliš. Úspěch žádný velký nemám. V poháru jsem to nikdy daleko nedotáhnul a to, že kopu 3.ligu je ultrahaluzz! Rád bych se dostal v GBook2cupu do semifinále.

Jak se vám podařilo splnit si své cíle v minulé sezóně v lize a v GBooku a jaké máte na letošní rok?

P: V lize jsem se chtěl udržet bez baráže a to se mi splnilo. Z poháru jsem vylít asi ve třetím kole. To se tuto sezónu opakovalo, i když měl být pohár priorita. V lize jsou cíle jasné… Co se týká Gbooku rád bych konečně do ? finále.
V: Cíl byl splněn, udržel jsem se v lize a cíl je udržet se i letos. GBook bych rád vyhrál,už jenom kvůli těm jeho kumpánům co ho pořádají!

Poznámka od Patase:Neboj to se nestane,o to se postaráme:)

Prozraďte co vlastně trénujete? Jaká je spokojenost s tréninkem a oblíbené rozestavení?

P: Trénoval sem tvorbu, ale již třetí sezónu jedu bránění a budu sklízet první ovoce. Jsem rád, že sem se do toho dal potřeboval sem na HT nějakou změnu, 3-5-2 už mě nebavilo…Trénuji všech 10 pozic, z toho plyne, že hraji 5-4-1 a 3-5-2.
V: V začátcích jsem hrál 3-4-3 trénink zakončování.I trénink gólmanů jsem zkusil. Jinak jedu neustále TH rozestavení 3-5-2. Spokojený jsem, jen se mi zdá, že ti panďuláci se nějak zlepšují pomaleji a pomaleji

Kolik hodin cca týdně se hattricku věnujete?

P: Když jsem na netu, tak na HT průběžně mrknu, ale za ten týden to je +/- 4 hodiny, spíš míň.
V: Tak to bych kecal. Hodně asi 10 nebo víc? Sám nevím, ale závislák jsem to jo no!

Věnujete se jen HT nebo paříte i jiné PC hry? Nebo snad dokonce stíháte i tělesné aktivity?

P: Mám teď nový komp, tak si musím opatřit FIFU a NHL, bez toho žít nejde. Rád si zahraju fotbal, jezdím na kole a od zítřka budu chodit ráno běhat (dnes jsem si koupil boty) - ta vana musí konečně pryč!!! V zimě si rád zahraju hokej a snažím se jet aspoň 2x, 3x na hory...(vanu sem viděl..měla by jít opravdu pryč pozn. red.).
V: Jo mé povolání požaduje sportovat. Tak v práci posilovna (ale jako žádný ranař nejsem), běh, fotbal, florbal, kolo. Ano hraju i footballarenu.

Máte nějaký oblíbený fotbalový tým nebo hráče?

P: Jsem sparťan, ale spartička mi poslední dobou, asi už 5 let, moc radosti nedělá. Bydlím v Dejvicích a mám to asi 10 minut pěšky na Duklu, koupil jsem se permici a doufám v postup do ligy. V Anglii fandím West Hamu. Z hráčů mě napadá snad jen Tedy Sheringham. Jinak jsem spíše hokejový fanda a snažím se na hokej co nejčastěji chodit.

V: Slávia Praha můj tým od mládí. Hráčů je dobrých habaděj. Necid, Vaniak, Krajčík aj. i ve Spartě jsou dobří hráči..no i když - raději nic!

Sledujete na HT počínání našich reprezentujících týmů: U20, A mužstvo ČR a samozřejmě také reprezentanty v HM? Jaký máte názor na Zikyho?

P: NT sleduji jen výjimečně, občas se mrknu jak jsme hráli, ale není to pravidelné. O hráčích už nevím vůbec nic... NT jsem sledoval za Stehna a pak už moc ne... Ziky: Nemám rád nákup prodej...
V: Ehm sleduji to opravdu jenom z povzdálí a to jen přes konfery, kde se to mele - Zikyho osobně neznám. Manažer je to báječný, má hromadu úspěchů, pochopil systém hry a daří se mu. Je dobrý!

Extra otázky pro podtržítka:

Jak se ti líbí současné změny na HT? Něco co tě potěšilo a pohoršilo?

Vzhled se mi líbí, přijde mi to mnohem přehlednější, hlavně jsem spokojen s konferencí... Nějak zatím nebyl pořádně čas prozkoumat střídání, ale stejně nemám co střídat (smích).

Myslíš že se Vládik někdy dostaví na předem domluvený sraz?

Leda by to byl sraz spojený s návštěvou továrny na výrobu velmi, ale velmi klouzavých mýdel.

Extra otázky pro Vladimírka:

Co říká manželka na to, že vysedáváš u HT místo toho abys seděl po jejím boku, potažmo děcka, že jim zabíráš takřka modlitební část bytu?

No coby pořád mňouká, ať dělám něco pořádného no. To je otázka - děti mají už svůj comp s netem v pokojíčku. Jinak to ale byl boj o klávesnici. To víš, že se mě ptají co z toho HT mám...no a co jim mám na to říct.......(to je doba...ses jí snad běžel zeptat ne? pozn. red.).

A co takhle sraz myslíš, že se ti povede dostavit se na nějaký?

Pokud mi to manželka dovolí, tak dorazím rád. A když nedovolí,tak stejně uteču, páč už se těším až zakalíme. Jo určitě rád se srazíku zúčastním,to je jasný.

A jsme u konce našeho rozhovoru, teď už mne snad jen napadá, chtěli byste si navzájem položit nějakou speciální otázku?

Otázka od podtržítka:

Vladimírku, kdyby si se náhodou na nějaký ten sraz dostavil, dal by sis nás s Jiříčkem oba najednou nebo postupně. Kdyby to bylo postupně, tak v jakém pořadí...? Díky.

V: Kua ty si blázen ... objednal bych Vám vaječný koňak s pukavci a společně bychom si přiťukli. A pak by se vidělo v kterém z Vás je víc adrenalinu 8)) co to jé, já na žádný sraz nejedu, hoši vy jste draci se mi začínáte líbit. Asi oba najednou


Otázka od Vladimírka:

Podtržítko jak si spokojen s novinářem z Oparna? Já maximálně, doufám, že už paťas nadobro skončil.

Jiricek je v pohodě a pisálek na svém místě, byla pro mě čest, že si mě vybral k rozhovoru. Jen jsem zvědav, jestli otiskne skutečně to, co jsem odpovídal nebo to bude nějaký GBook Blesk. Já proti paťasovi nic nemám!

Poznámky od patase:Jiříčku rozhovory se ti povedli,jen mě trošu dýl trvalo než sem je hodil na web.Ale jinak práce na jedničku.Myslím,že by ses toho měl držet.I vladimirek tě chce.
A vladimirku:Já jsem nezkončil,jen jiříček převzal na neurčitou dobu moji funkci takže pořád važte slova pane Hasič xD a pro vaši informaci hodit ten rozhovor na hattrick-cz.com není docela sranda,a jelikož jiříček tu nemá účet,tak to zbylo na mě.


::ANO (gaijin, 13. března 2009 v 23:08)

Vláďa jede! Byl na vojně! Má děti! A i když je to hasič, nezatracujme ho. Škoda, že ten GBook zase nevyhraje. Slza v oku.

::ANO vol. II (gaijin, 13. března 2009 v 23:10)

A samozřejmě rozhovor hezky vedený, už to chtělo pevnou ruku. ::;