Ant´s cup - semifinále
Do sekce Články - Ostatní napsal Mravenec 17. prosince 2008 v 22:10. 1531 přečtení.

16. – 17. prosinec 19:25 - 14:00 Semifinále

Předposlední dvoudenní turnajové klání rozhodlo o postupujících do finále a současně i dva smutné týmy, jenž byly odsouzeni pouze o boj o třetí místo. Jako již skoro tradičně se začalo předehrávkou na Slovensku, tentokrát na neutrální půdě na Klokočině aréně a druhý zápas ve standardním čase na stadionu pořadatele Velkého Mravence. A byla to velmi tvrdá utkání. Nikdo se nechtěl vzdát příliš snadno, jak se to komu podařilo?


Skupina AxC:

Iváci - Fc Elements Kouty.
Zápas se odehrával za hezkého podzimního vytrvalého deště a pořadatelé budou mít co dělat, aby hřiště připravili na finálový zápas. Iváci očekávali od soupeře obrovský tah na bránu a jejich snahou bylo ubránit vše a naopak prosadit se nějakým tím rychlým brejkem. První gól padl ve 27. minutě po krásné akci zprava a poslal hosty do vedení. I po 45. minutách na světelné tabuli svítilo skóre 0:1 a Ivákům to dávalo naději na srovnání a dotažení zápasu do prodloužení a na případné penalty. To se bohužel nepodařilo a tak tímto nejtěsnějším rozdílem do finále postoupil tým Fc Elements Kouty.


Skupina BxD:

FC Socky Východná - Bonus Cheb
Vedení z Chebu chtělo ušetřit za ubytování, a tak hráči vyrazili na zápas až ráno. Brankář Randa navíc nemohl najít rukavice a nakonec si je stejně musel půjčit. Díky tomu sotva vystoupili, nasadili kopačky a šli na trávu. I navzdory této lapálii byli až překvapivě dobře koordinovaní a jejich obrana hrála bez chyb. Tragédie ovšem teprve měla přijít. Posledních deset minut prvního poločasu jako by se chebští vytratili ze hřiště a Socky se pěkně rozjeli a stav 4:0 v půli dával jasně najevo kdo má k finále blíže. Ve druhém poločase se navíc domácím podařilo opět ve velmi krátkém intervalu přidat dva góly a tak si hráči odvezli takový malý bonus v přídělu skóre 6:0.


Pořadatelé se navíc dozvěděli, že byl neoficiálně domluven i zápas o nevypsané 5.-8. místo. Bohužel jen jeden.

Gorol Nýdek - FC Jihlavští bobři
Hrálo se v Moravskoslezském kraji na stadionu Czantoryja a i zde panovalo krásné deštivé podzimní počasí. Oba týmy naskočily do zápasu velmi točně. Gorol chtěl překvapivě překvapit protiútoky a bobři to chtěli zkoušet středem. Celý zápas mělo navrch mužstvo domácích a hosté celou dobu jen dotahovali. Byla to krásná střelnice Napřed my pak vy, pak dvakrát my pak dvakrát vy, pak my a vy a my a vy a pískej konec. No z toho kdo počítal se dopočítal na skóre 4:4 po 90. minutách a šlo se dál. A tak jak to bylo celý zápas do vedení šli opět domácí už ve 3. minutě nastavení, a tak po této gólové nadílce si můžou hoši z Nýdku říct: „Jo sme lepší.“

A přesně na Štědrý den se odehraje finále i zápas o třetí místo. Jsme zvědaví, kolik hráčů dostane doma od svých maminek, milenek a žen propustku.


Žádný komentář nebyl nalezen.