GBook2 Cup - rozhovor s manažerem jay-jayem
Do sekce Články - Ligové soutěže napsal patas-007 28. října 2008 v 23:31. 2604 přečtení.

A je tu rozhovor:) to jste nečekali co:P ale já nezapomínám:) dneska sem si vzal pod svoje dotěrné otázky jay-jaye vítěze 10.ročníku Gbook2 Cupu tak jayi copak nám povíš?:)


Odkdy hraješ hattrick a jak si se o něm dozvěděl popřípadě k němu dostal?

Takže jak tak koukam, hattrick jsem začal hrát 4.12.2004, což je už sakra dlouhá doba, že se mi tomu ani nechce věřit :) A jak jsem se k tomu dostal? Pověděl mi o tom soused, kterej už bohužel nehraje :) Já sem mu ale dodnes vděčnej že mě donutil k registraci na hattrick

Co považuješ za svůj největší úspěch a největší kiks na hattricku?

Tak největší ligovej úspěch je pro mě postup do 4. ligy, kde jsem se sice moc dlouho neohřál, ale zkušenost to byla skvělá. Můj osobní úspěch na hattricku je určitě vítězství v zatím posledním ročníku Gbook2 cupu. A kiksy? Určitě ty klasický začátečnický jako je najmutí neadekvátního trenéra nebo stavba stadionu :)
Jinak nějakej větší kiks si momentálně nevybavuju.


Jak jsi splnil tvé cíle v minuléí sezóně v lize a také v GBook2 Cupu a jaké si kladeš do této,obhájit vítězství?

Tak co se týče ligy v minulé sezoně, tak jsem absolutně nespokojenej :) Bylo to hlavně zapříčiněný mojí nepřítomností , když jsem byl asi 2 tejdny na dovolený a prohrál dva klíčový zápasy. Pak jsem ligu vypustil a soustředil se na Gbook, kde jsem byl naopak spokojenej až až:P  V letošní sezoně bych rád Gbook opět vyhrál, ale to bude chtít určitě víc týmů. Pozn. od patasa:si piš:) třeba já:)

Jestli můžeš prozradit, tak co trénuješ?

Už od začátku trénuju bránění :)  A myslim, že v tom budu ještě pár sezon pokračovat :P

Kolik hodin cca týdně se hattricku věnuješ?

Tak záleží jak kdy. Většinou se za den naloguju třeba 25x na 5 minut. Pročtu si konference, podívam se co je nového a zase se odlognu. Trochu víc času tu trávim ve čtvrtek,  kdy nastavuju sestavy. Takže abych odpověděl na otázku :D Týdně tak odhadem 10 hodin :)

Tvoje oblíbené rozestavení?

Nejoblíbenější je určitě klasických 4-4-2 se třema IMkama. To používam nejčastěji. Jinak asi taky 4-5-1 nebo 4-3-3 ;-)

Máš nějakého oblíbeného hráče ? Vyloženě nějaký hráč,který ti přilehl k srdci?

Tak nejoblíbenější je určitě můj jmenovec Jakub Janda :) Jeho polskýho majitele jsem musel překecávat hoodně dlouho, aby mi hráče prodal :D Další oblíbenci jsou Miloš Kocour, do kterýho vkladam velký naděje co se reprezentace týče a Vlastík Chalupecký, kterej jako první můj hráč nastoupil za reprezentaci do 20 let :P

Teď přejdeme k otázkám na tvůj osobní ,,nehattrickový“ život :

Prozraď nám odkud jsi a jak dlouho jsi na svetě:)

Jsem ze severních čech, přesněji z Teplic :D To je lázeňský městečko s velkym stadionem, na kterym se občas hraje i fotbal :) Co se věku týče ... za 2 tejdny budu na světě už 21 let :)

Máš nějaký oblíbený fotbalový tým a fotbalového hráče

Tak jakožto tepličák je mojí povinností fandit Teplicím, i když musim říct že poslední dobou na to moc hrdej nejsem :D  Jinak ze zahraničních týmů mam nejradši Chelsea a AC Milán.

Věnuješ se jen Hattricku, nebo stíháš i tělesné aktivity ?

Dřív jsem hrál profesionálně fotbal, ale teď na to kvůli "škole" už neni čas, takže si spíš občas zajdu zakopat s kámošema :) Jinak poslední dobou mě hodně začal bavit ping-pong, dokonce jsem si pořídil stůl a pilně trénuju:D

Co počítač a další hry? Jsi hráč neboli pařan?

No u počítače trávim docela dost času, ale že bych byl pařan to asi ne :DI když občas si zahraju csko s klanem nebo wowko a zkejsnu u toho většinou na dost dlouho :))) Pozn. Od patasa: to jsme dva:) csko je závislost:D

Poslední individuální: Prozraď nám co si se cítil ve finále a přál sis jako soupře profika nebo mě:) a jak si užíváš vyhranýho fanouška?A jakej máš názor na Radu u Repre.btw dáme cwko?:) na undzwei?
Tak když už jsem postoupil do finále, tak jsem chtěl určitě vyhrát a naštěstí se mi to povedlo :P Jestli tebe nebo profíka bylo asi jedno... jste oba hodně silní a měl jsem z obou respekt :D každopádně letos s tebou do finále počítam :D Fanoušek super... přemejšlim o tom, že si ho předplatim :) a nebo třeba zase vyhraju :P.Rada u repre? Tak trenér to podle mě špatnej neni, ale přál jsem si změnu .... to znamená někoho kdo s repre neměl co dočinění :)  Uvidíme jestli se nám podaří postoupit na MS. Já v to pevně věřim, i když to zatim moc hezky nevypadá :((( No a s tim cwčkem počítam :D pošli výzvu a těš se na pořádnej náklep :D Pozn. Od Patasa: Výzva poslaná v další rozhovoru vám řeknu jak to dopadlo:)

Dík za rozhovor a hodně štěstí jak v hattricku tak v osobním životě a hodně headshotů v CS:)

Díky moc,tobě taky hodně štěstí a těšim se na letošní finále Gbooku :) Lost in Teplice - Chelsea Brno Fc :D


Žádný komentář nebyl nalezen.