Pákistán - Česká republika
Do sekce ČR U20 - Články napsal Funny1 24. října 2008 v 19:57. 2683 přečtení.

Pákistán – Česká republika


Pohled na skupinu
Začíná kvalifikace o postup do Keni a na nás je, abychom vám představili naši kvalifikační skupinu. Obecně lze na ni nahlížet jako na poměrně těžkou skupinu, v které si to však rozdají tři týmy o postup. Je jasné, že na skupiny, kde v jedné je Bulharsko, Nizozemsko, Paraguay a Anglie (jako v případě patnácté skupiny) nemáme, nicméně i u nás je možné, že papíroví outsideři budou brát body TOP3 zemím, kterými jsou Finsko, Česká republika a Turecko.

Co se týče rozlosování, jsme na tom celkem dobře. První dva zápasy jsou s relativně lehkými soupeři - Pakistánem a Mongolskem, nicméně třetí kolo hrajeme v Makedonii, kde, dle mého názoru, bude takové malé peklo na zemi. Makedonie v prvním a druhém kole hraje s Marokem a Barbadosem. Dá se tedy očekávat, že bude chtít sebrat body buď nám či Turecku, s kterým hraje v kole následujícím. Pakliže bych mohl vyjádřit svůj vlastní názor, budou se snažit vyhrát proti Turecku, neboť Turci mají ve druhém kole silné Finsko, proti kterému by se mohli snažit hrát na vítězství a použít i přístup "MOTS".

Pro náš tým bude nejdůležitější neztrácet body s malými zeměmi, které jsou však vcelku silné (zejména naexpovaní dvacetiletí hráči nám můžou působit hodně problémů).

Dnešní zápasy
Turecko - Mongolsko
Turecko si lehčího soupeře do úvodního kola kvalifikace nemohlo přát. O to důležitější to pro ně je i kvůli příštímu kolu, ve kterém se utkají se silným výběrem Finska. Mongolsko čekají v úvodních zápasech těžcí soupeři, po Turecku se představí na půdě naší U-20. Od Turecka se očekává útočný setup s PICem, Mongolsko zřejmě vsadí na beton.

Finsko - Barbados
Velice nepříjemný soupeř dnes čeká Finsko. Pokud‘ chtějí Finové pomýšlet na úspěch v zápase s Tureckem měli by dnes PICovat. To dává šanci Barbadosu, aby dnes zabodoval. Vyrovnaný zápas - máme se na co těšit.

Maroko - Makedonie
Maroko si dává za cíl umístění v TOP4 a k tomu potřebuje s Makedonií bodovat. Přestože mají Maročané výhodu domácího prostředí osobně favorizuji Makedonce. Od obou týmů se neočekává MOTS, protože ten by jim v následujícím kole znepříjemnil situaci. Maroko čeká v 2. kole těžký zápas v Pákistánu a Makedonie přivítá Barbados.

Pákistán - Česká republika
Tak po minulém týdnu, kdy nám nešlo o výsledek, ale o nacvičení formace a nácvik signálů, je tu dnes první soutěžní zápas. Náš tým odcestoval do Pákistánu inkognito a každý hráč si dopravu zajišťoval v rámci utajení samostatně, sraz byl v 19:30 přímo na stadionu. Do té chvíle nikdo netušil, kdo bude vůbec k utkání nominován. Teď něco k naší taktice, budeme hrát tzv. přerov a normální taktiku. V brance nastoupí Flégl, krýt záda mu bude Šuk. V obraně nastoupí Šneberger a Hýsek jako střední obránci s pokynem normal a Karas, který bude mít za úkol pilně podporovat ofenzivu (jako WBoff). V záloze nastoupí Botur, Popp, Chrudimský a Bernas, na střídačce bude připraven Rončka. Na křídle bude doufejme řádit Marx (Adam, nikoliv Karel) a připravený na střídání bude Lacina. V útoku by se měli o pořádné zaměstnání soupeřova brankáře starat útočníci Dušek a Valkoun, připraven bude i hlavičkář Vysoký. Hrajeme s ofenzivním trenérem. Soupeř může zkusit tři varianty – protiútoky se silnou obranou, hrát na co nejpřijatelnější výsledek hrou na obranu a zálohu a třetí varianta je pokus o překvapení a zkusit využít našeho předpokládaného PICu k výhře v záloze a hrát všechno do zálohy s útoky středem. Tak se nechme překvapit co nakonec zahraje a držte naší repre palce.

Vilda - Pebu aneb co by zahráli
Vilda - Pákistán
Těžko říct, Pákistánci nabrali hodně IMek, tak nevím, jestli si jejich trenér nedělá jen srandu. S tím týmem co tam teď on má, bych zahrál 4-5-1 se 4 IM, WB off- winger off a Ftw. Jinak kdybych si měl vybrat hráče z Pákistánu, tak bych zahrál něco jako 5-5-0, pic, press 5IM oba Wbdeff :)


Pebu – Česká republika
352 … 4x IM … 2x CD off … 1x WB off … normal … PIC


Žádný komentář nebyl nalezen.