titani podruhe 2.1.2004
Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal Napoleon 31. března 2004 v 15:07. 1671 přečtení.

Estonsko U20 - Ceska U20 1-1

Stadion: Takulava (24 832)

Estonsko U20:
Ceska U20: Dufek(2 zápas/0 gólů) - Hrůza(4/1), Visan(7/0), Janíček(7/1) - P. Polák(4/0), Uradník(7/4), Soušek(5/1), Schindler(6/2), Berger (4/0) - Machek(2/1), Dědek(5/5)

Komentář před zápasem:

Jestli jsem minulý zápas označil jako nejtěžší, tak ten dnešní je zcela jistě ještě těžší. Náš tým hraje v Estonsku a znovu bude bojovat o další body. Snad až na brankáře musím pochválit tým za výbornou formu a věřím, že nás naši hráči ani v dnešním zápase nezklamou. Doufám, že se nám znovu podaří zvolit i správnou taktiku a soupeře překvapíme. Obrana zůstává stabilní a i v záloze dojde jen k malým změnám. V útoku nastoupí stejná dvojice která se osvědčila v předešlém zápase.

Hráči se vrátili z bujarých oslav a chtějí začátek Nového roku oslavit vítězstvím. Soušek na Silvestra trénoval s Tasárem na Mattoni party, tak doufám, že mu z toho nebude moc špatně. Visan prošel minulý týden tvrdou tréninkovou přípravou (odmítal cokoliv slavit a pracoval na svých schopnostech) a na dnešní zápas je výborně připraven. Berger s Boreckým na Silvestra prošmejdili snad všechny noční kluby v Dubí na Teplicku a na dnešní zápas jsou již řádně natěšení (hrát bude zřejmě jen první jmenovaný). Olda Vytlačil bohužel trochu oslavy přehnal a díky střevním potížím bude zápas sledovat pouze v kadibudce svého kamaráda Jankovského. Jankovský nechal speciálně upravit satelitní anténu a umístil do kadibudky plochou obrazovku SONY. Děkujeme!

Komentář po zápase:

Tak jsme z Estonska přivezli domů 14 bodů. Určitě to mohlo být ještě lepší a určité zklamání nejen u fanoušků, ale i u trenéra panuje. Náš tým postoupil z 22. místa na 17. místo v žebříčku U-20 týmů. Rozhodl jsem se dát přednost vysokému TS a dlouhodobější perspektivě a proto zvolil chladnější přístup. I přes chladnější přístup jsem věřil v úspěch, ale je nakonec jen poloviční. Na druhou stranu se zřejmě i díky remíze podařilo s Estonskem domluvit další 2 mezistátní zápasy, takže možností jak získat body zde bude ještě dost. Začínám mít trochu problém najít vhodné soupeře. Slabší soupeři s námi nechtějí hrát, protože jsme silnější, ale i silní soupeři (z TOP 10) se snaží zápasům s našim týmem vyhýbat...

Byl to první zápas ve kterém nás díky přijaté taktice předčil v záloze a držení balónu. Na druhou stranu se nám poprvé podařilo uhrát magnificent zálohu na venkovním hřišti. Také obrana byla doménou soupeřova celku, ale znovu se nám podařilo trefit slabší stranu soupeře. Musím pochválit celý tým za velmi dobrou formu (prakticky až na brankáře Dudka a náhradníka V. Poláka nehrál nikdo měli všichni lepší než passable formu). Velmi pěkný gól vstřelil Uradník (byl to jeho již 4 gól), ale byla to bohužel jediná akce našeho týmu. Zklamán jsem zatím křídelními útoky, od našich křídel si slibuji více podpory pro útok. Soupeř po změně stran vyrovnal a nakonec nás brankář Dudek zachránil před blamáží, když chytil soupeřovu penaltu.Příští týden hrajeme s Tureckem, které má stejný počet bodů a je jen o 1 místo za našim týmem. Jediný cíl v tomto zápase je vítězství.

Velmi nás mrzí zranění útočníka Davida Dědka, zatím nejlepšího střelce našeho týmu. Přejme mu brzké zdravení. Codrut Visan se rozhodl pro jeho pobavení uspořádat rumunské slavnosti plné krásných rumunských národních písniček. Leopold Soušek svému kamarádovi přinesl flašku slivovice, ale se zranění lépe hojilo.


Žádný komentář nebyl nalezen.