Dalsi pekne vitezstvi 12.12.2003
Do sekce ČR U20 - Zápasy napsal Napoleon 31. března 2004 v 15:04. 1671 přečtení.

Ceska U20 - Skotsko U20 3-1

Stadion: REX Arena (25 255)

Ceska U20: Šustek(4 zápas/0 gólů) - Visan(4/0), Janíček(4/0), Hrůza(1/0) - Dascalu(4/0), Uradník(4/3), Soušek(2/1), Peterek(2/1), Borecký(1/0) - Formánek(4/4), Hanáček(1/1)
Skotsko U20:

Komentář před zápasem:

Skotsko je na 44. místě a je to znovu země s delší tradicí i více členy (ne však o mnoho). Zápas budeme hrát v nižším tempu, ale přesto chci vše směrovat k vítězství. Náš tým opět zvolí trochu jiné rozestavení než v předešlých zápasech, ale věřím, že budeme úspěšní. Cílem bude prorazit křídelními útoky a bude to také podpořeno takticky. Poprvé nenasadím útočně laděné záložníky, ale dám přednost záloze s důrazem na obranné schopnosti. V obraně nastoupí trio Visan, Janíček, Hrůza. Premiéru v dnešním zápase bude mít Otakar Borecký a na druhém křídle mu bude sekundovat Andi Dascalu. V záložní řadě nastoupí Uradník, Peterek a Soušek. Premiéru bude mít také útočník Alfréd Hanáček a partnerem mu bude výborný hlavičkář Vincent Formánek. Věřím, že to bude velmi zajímavé a na branky bohaté utkání.

Bude Andi Dascalu pokračovat v konkurzu na filmovou hvězdu? Dostane dnes naše obrana v nejsilnějším složení branku? Bude Berger žárlit na Boreckého? Stane se dnes Dědek tatínkem? Více se dozvíme po dnešním zápase...

Komentář po zápase:

Včera se nám podařilo porazit na domácí půdě houževnatě bránící tým Skotska. Poprvé jsme nenastoupili s ofenzivně laděnými záložníky a vyzkoušeli také další možnou variantu pro náš tým. S výsledkem i předvedenou hrou můžeme být spokojeni.

Soupeř začal velmi nebojácně a již v 10. minutě se ujal vedení a jeho útoky byli velmi nepříjemné. Po dlouhé době použil nastavení 4-5-1 a našich chlapcům to dělalo problémy. Nemohli jsme se dostat přes obranný val soupeře. Do hry nás vrátil v 22. minutě nováček v útoku Alfréd Hanáček. Rozhodčil pak soupeři odpustil faul a pro nás jasnou penaltu. Soupeř hrál velmi zákeřně a po hrubém faulu opustil hřiště Allen MacCall. Náš tým měl jasnou převahu, ale střelecky jsme se nemohli prosadit. Až na konci druhé poloviny zápasu začal soupeř fyzicky odpadat a před zápasem notně posilněný Soušek rozvlnil soupeřovu síť podruhé. V závěru ještě Uradník pojistil vítězství našeho týmu na 3:1. Díky vítězství tým získal 8 bodů do žebříčku a zároveň si drží 34 místo.

Andi Dascalu tentokrát nefilmoval a přes výbornou formu byl naprosto neviditelný. Obrana i v nejsilnějším složení branku dostala, ale na velmi dobrém výsledku to nic nemění. Zatím pokaždé byl náš útok silnější než útok soupeře. David Dědek se dnes tatínkem nestal, ale z tajných zdrojů víme, že má Vnuka... Leopold Soušek se před zápasem ožral jako kráva a jak mu to dneska střílelo....


Žádný komentář nebyl nalezen.