Brazílie? Musíme vyhrát!
Do sekce ČR "A" - Zápasy napsal ziky1 21. dubna 2008 v 20:08. 1699 přečtení.

MS I. - Plichta


Ticho pozdního pátečního večera narušil zvuk tříštícího se skla. To právě oknem nočního klubu proletěl belgický dřevák, následovaný čokoládovými pralinkami a mladým pikolíkem, který stačil ještě za letu majiteli onoho elegatního kopu poděkovat. Ziky naštvaně přecházel po místnosti, kde to konečně pěkně luftovalo a dopřával si čerstvý kyslík plnými doušky. Nutně ho potřeboval, stejně jako mokrý hadr kolem krku. Závěrečný hvizd prvního zápasu mistroství světě a především konečný výsledek matche s Rakouskem způsobil našemu kouči ucházející srdeční slabost. Nepomohla rybízovka s okenou, striptýz Štefana Margity, ani teplé vdolky od Stellinky Zázvorkové (už značně uleželé). Frustrace zkrátka musela ven a tak to začalo lítat…Fotbalisté byli po nočním extempore trenéra poněkud vyplašení. Nejvíce asi novic Hrubeš, který hned ráno běžel pro balení Pampers a Vašátko, který si po intenzivní a úspěšné terapii opět začal okusovat nehty na nohou. Každopádně atmosféra se tímto mírným krupobitím zdravě vyčistila a nezbyl prostor pro nervozitu a spekulace před dnešním mimořádně důležitým zápasem s Brazílií. Ziky si dal ráno černou kávu, pět rakviček se šlehačkou a hodil se do pohody. Nezbývá než věřit, že dnešní večer bude mít stejně pohodový závěr, přestože průběh zápasu bude nejspíše velmi dramatický.
Brazilci jsou spolufavoritem skupiny.V prvním zápase sice předvedli trochu těžkopádnou sambu (prý v důsledku zaražených větrů), přesto zvítezili a těší se ze tří cenných bodů. Za odměnu jim každý večer před spaním vyprávěli pohádku na dobrou noc Tři králové, Ronaldo, Ronaldinho a Ronaldinhinho. Brazilci z toho byli tak pobrkaní, že na trenincích předváděli doslova psí kusy. Henrique Granjo například žongloval s balonem na levačce pod pravou nohou a jeho parťák z útoku Marcos Gil předváděl ukázkový slalom mezi tyčemi s mičudou doslova přilepenou na prsní bradavce. Před poslední brankou navíc balon na bradavce ukázkově roztočil výtečným pohybem těla. Naším přaním však dnes večer je, aby Brazilci na svá míčová kouzla rychle zapomněli a my vybojovali tři důležité body. Prosím, přispějte svoji troškou do zeleného pažitu, fanděte a sledujte cestu našich chlapců, bude to potřeba. Díky!

Pro brazilské fanoušky jsme dnes přispěchali se základní sestavou v původním znění a s titulky.

Plachtao – Klusakandho, Ondro Silva, Hrubesinho, Simao Jaburesouza – Fabio Schindlerio, Mazalando, Sindelkao, Lasakinho, Vasatko Aurelio - VasecicinhoBrasil - Česká republika

Datum : 21.4.2008 20:00
MatchID: 159621941
Stadion : spiroezie Arena

By Dio999


Brazílie


V prvním utkání naši chlapci na hřišti předvedli velice slušný výkon. Dvakrát jsme se dostali do vedení, vždy po gólu Vaška, ale nakonec jsme brali pouze bod, protože zápas skončil remízou 2:2. Vzhledem k průběhu utkání je konečná remíza zklamáním.

Aktuální stav v naší skupině:

Round II - Group 8
1. Brasil 1 2 - 1 3
2. Österreich 1 2 - 2 1
3. Česká republika 1 2 - 2 1
4. Uruguay 1 1 - 2 0

Dnešní zápasy:
Österreich - Uruguay
Brasil - Česká republika

Dnes se v druhém utkání MS utkáme s celkem Brazílie.

Několik informací o soupeři:

Brazílie má v týmu 25 hráčů. 8 záložníků, 4 obránce, 4 křídla, 5 útočníků a dva trenéry. Stejně jako náš předchozí soupeř nenašel brazilský lodivod pochopení pro neutrálního kouče.
Forma záložníků soupeře je velice různorodá. Několik hráčů se pyšní velice dobrou formou, jiní mají formu spíše podprůměrnou. Obránci jsou na to s formou dobře, ale jeden je zraněný. Křídla jsou velice kvalitní, ale naštěstí to nejlepší nemá formu. Největší chloubou Brazílie je asi útok.

Co budeme dneska hrát?:

Nejsilnější zbraní našeho soupeře je útok, který se téměř nedá ubránit. Našel jsem mezi kvalifikačními zápasy dokonce utkání, kdy Brazílie uhrála střední i oba krajní útoky v kvalitě divine(božský).
Betonářskou taktiku dnes od našeho soupeře neočekávám. To by mě velice překvapilo. S velikou pravděpodobností můžeme očekávat útok středem nebo útok středem a po jednou kraji. V obou případech s dvěma nebo třema útočníky.
Dále se asi soupeř pokusí posílit zálohu z obrany a zahraje jednoho obránce ofenzivně.

Co budeme tedy hrát?
Dnešní zápas má nejvyšší důležitost. Pokud by jsme prohráli a zároveň Rakousko porazilo Uruguay, tak by jsme byli téměř jistě z MS vyřazeni. Dá se totiž předpokládat, že dnes Rakousko porazí Uruguay a navíc bude hrát PIC. Uruguay má totiž velice špatnou náladu v týmu po zápasu sezóny, který zahráli v minulém utkání proti Brazílii. V posledním utkání se pak utká celek Brazílie s Rakouskem. Rakousko bude mít výhodu lepší nálady v týmu(lepší výkon zálohy) a dá se předpokládat, že uhraje alespoň bod. Proto i kdyby jsme porazili v posledním zápase Uruguay, tak už by to na postup nestačilo.
Variant jak by mohlo vše dopadnout je samozřejmě víc, ale naše plány jsou následující.
Do zápasu s Brazílii vrhneme veškeré síly. Budeme hrát MOTS, bránit budeme střed a pouze jeden kraj. Oba kraje a střed vzhledem k potenciální kvalitě soupeře ubránit stejně nedokážeme. Na křídle se objeví místo Vašátka Dragoun. Ten by měl posílit ratingy zálohy a teoreticky by mohl i přeútočit krajní obranu soupeře. Navíc má specku head, která by se mohla dneska hodit.

Dnes jsem se snažil trochu rozhodit kouče Brazílie. Nabral jsem do týmu dalšího obránce, abych soupeře přivedl k myšlence, že budeme bránit a podcenil zálohu.

Sestava je následující:
Plachta - Klusák, Hrubeš, Ondra(def) – Dragoun(off), Mazal(XIM), Kalchbauer(off), Schindler(off), Šindelka(tm) - Langr, Vašek.

Trenér neutrální. MOTS.


By Ziky1Statistiky

Brasil vs. Česká republika (1 - 1)

Datum: 21. dubna 2008 v 20:00
Typ zápasu: Soutěžní zápas
MatchID: 159621941
Počet diváků: 60106

Góly: Gregório Prego (3), Vladan Langr (57)
Žluté karty: Petr Pavel Ondra (58)

Záloha: 13-- 12++
Obrany (p/s/l) vs. útoky (l/s/p): 12-- 7++ | 20- 16+ | 20++ 6++
Útoky (p/s/l) vs. obrany (l/s/p): 10+ 12++ | 13++ 14-- | 6-- 6-
Hvězdičky: 111* 103*
Taktiky (úroveň): běžná (0) | útok středem (16)

Brankář: Dezider Plachta 13.5*
Obránci: Matouš Klusák 9.5*, Ondřej Hrubeš 9.5*, Petr Pavel Ondra (def) 9.5*
Záložníci: Werner Mazal (XIM) 11*, Bohumír Dragoun (off) 9*, Arnfried Kalchbauer (off) 9*, Mikuláš Schindler (off) 10.5*, Zikmund Šindelka (TM) 7.5*
Útočníci: Vladan Langr 11*, Zděnek Vašek 11*
Lavička: Jindřich Sojka, Codrut Visan, Lubomír Lasák, Dalimil Gregor, Vlastislav Špinar


Žádný komentář nebyl nalezen.