GBook2 Cup - rozhovor s manažerem MFKPTK
Do sekce Články - Ligové soutěže napsal patas-007 14. února 2008 v 15:29. 3514 přečtení.

A je tu další rozhovor,který jsem dělal včera před naším vzájemným zápasem,takže již teď je vám asi jasné s kým je.Mou obětí se stal manažer MFKPTK,který jak už dnes víme je finalistou letošního finále.Tak hurá na rozhovor s manažerem týmu 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná

Odkdy hraješ hattrick a jak si se o něm dozvěděl popřípadě k němu dostal?

Hattrick hraju od září roku 2005 a dozvěděl jsem se o něm díky jinému manažerovi, který hrál stejnou onlineovku jako já.

Co považuješ za svůj největší úspěch a největší kiks na hattricku?

Tak jelikož GBook cup ještě neskončil, tak zatím největším úspěchem je postup do IV. ligy, který se mi právě povedl, i když HT Random byl docela dost proti :-). Největší kiks bylo nakoupení neadekvátního trenéra a trénování jednoho přestárlého a nekvalitního hráče.

Jak jsi splnil tvé cíle v letošní sezóně v lize a také v GBook2 Cupu?

V lize jsem měl jednoznačný cíl a to přímý postup, což se mi podařilo splnit, ovšem chtěl jsem si zajisti 1. místo již dříve což se, bohužel, nepovedlo. V GBook2 Cupu jsem chtěl postoupit z 1. místa ve skupině, v což jsem po remíze s Manchestrem moc nevěřil, ale povedlo se. Postup do semifinále pro mě žádnou těžkou překážkou nebyl.

Jestli můžeš prozradit, tak co trénuješ?

Před začátkem sezóny jsem po dlouhodobém tréninku obrany přešel na přihrávky.

Kolik hodin cca týdně se hattricku věnuješ?

Tak ono hodně záleží co člověk potřebuje, někdy si vystačím s 2x čtvrthodinkou na nastavení zápasu + jeho sledování, někdy člověk stráví 2 hodiny na trhu, ale průměrně i se sledováním zápasů to vyjde na cca 6-7 hodin týdně.

Tvoje oblíbené rozestavení?

Tak toto je velice těžké, jako trenér obrany jsem měl velmi rád 5-4-1, ale to už teď nepoužívám. Nejraději mám asi tři-pět-dvojku a nebo taky standartní rozestavení. Se třemi útočníky jsem ještě nikdy nehrál.

Máš nějakého oblíbeného hráče ? Vyloženě nějaký hráč,který ti přilehl k srdci?

Tak těch mám víc. Úplně první byl Ronald Rainer, standartkář, který v mých začátcích s tréninkem obrany dával dost gólů, ale toho jsem musel prodat, protože už byl na trénink starý. Pak to byl Fidel Ousa, v tehdejší době můj nejlepší bek, za kterého jsem asi nejvíce utržil. Nyní to jsou mí dva záložníci Fabian Gullit, hlavně díky jeho kvalitám a Samir Buttner, ten taky díky kvalitám, ale u něj se mi velmi líbí i jeho jméno.

Teď přejdeme k otázkám na tvůj osobní ,,nehattrickový“ život :

Prozraď nám odkud jsi a jak dlouho jsi na svetě:)

Jsem z toho velkého neznámého města 20 kilometrů na východ od města Chacharů, které pro některé má sprostý název. A za chvíli to již budou 2 měsíce, co mi v hospodě mohou bez potíží prodat pivo :-D (poznámka patase:Pivo to je od 15ti ne?:D a Ku*viná nebo Karviná není to jedno:)

Máš nějaký oblíbený fotbalový tým a fotbalového hráče?

Tak oblíbený tým v zahraničí je Chelsea a hráč Petr Čech, jeho styl chytání se mi fakt líbí. V Česku mám taky svůj oblíbený tým, ale protože to není Baník, tak to radši zveřejňovat nebudu (P.S. Sparta to fakt není, z té je mi na blití)

Věnuješ se jen Hattricku, nebo stíháš i tělesné aktivity ?

tak tělesné aktivity stíhám taky, někdy si třeba zaběhnu na autobus :-D, v mém případě docela často. Ale jinak hraji závodně stolní tenis, takže toho mám více než dost.

Co počítač a další hry? Jsi hráč neboli pařan?

Tak kdysi sem byl a to dost velkej, NHLka byla moje, ale poté co NHL 2006 totálně zprznili, tak jsem přestal. Nyní hraju akorát Travian a Gladiatus.

Poslední individuální: Prozraď nám jak tipuješ umístění posledních 4týmů a co by pro tebe znamenal vyhraný fanoušek?

Vzhledem k tomu, že jsem tě ještě nezkoumal tak to bude těžší, ale: Boleradice, ty, Momáci, já :-), ale kdyby to bylo naopak, tak bych se třeba nezlobil . Kdybych vyhrál fanouška, tak bych jej s velkou pravděpodobností někomu věnoval, poněvadž jsem s ním nějak spokojen nebyl a vůbec jsem jej nějak nevyužil. Ale zde bych ještě váhal, našel-li by se nějaký vhodný kandidát. (poznámka patase:Tipovat,ale neumí vůbec že):D

Tak ti děkuju za rozhovor a hodně stěstí jak v Hattricku tak i mimo něj.


Boleradice (tomas81, 15. února 2008 v 12:11)

klidne ho můžeš dát mě :-D:-D:-D:-D já totiž skočím tak na 98% 4. takže bez fanouška :-)