GBook2 Cup - rozhovor s manažerem Gaijinem
Do sekce Články - Ligové soutěže napsal patas-007 10. února 2008 v 22:24. 3052 přečtení.

Mno snad ho nemusím představovat,jeden z nejslavnějších manažerů na HT,vyzkoušel si trénovat tři repre týmy,vyhrál co se dalo a nyní přišel mezi nás do GBooku a my doufáme,že to nebyl poslední ročník,kdy se ho účastní.Tak konec básní,je tu rozhovor s GAIJINEM

Odkdy hraješ hattrick a jak si se o něm dozvěděl popřípadě k němu dostal?

HT hraju od 20.6.2002, už si nepamatuju, jak jsem se k němu dostal;). Mám teď druhý tým, první skonal před cca. rokem a půl v důsledku bankrotu.

Co považuješ za svůj největší úspěch a největší kiks na hattricku?

Úspěchů je víc, hlavně s minulým týmem – výhra v První lize, poháru, vedení národních a U20 týmů… Ale to je minulost. Se současným týmem na pořádný úspěch čekám;). Na kiksy si nějak nevzpomínám, byly tu samozřejmě nějaké předražené nákupy na začátku, ale nic významného. A pak samozřejmě prohra našeho NT s Lotyšskem 0:1 gólem ze specky v 87. minutě – pro postup na MS nám stačila remíza:(

Jestli můžeš prozradit, tak co trénuješ?

Mám-li to říct jednoduše, tak multiskilly. Konkrétně trénuju křídla, přihrávky, tvorbu hry, teď o přestávce dám asi standardky.

Kolik hodin cca týdně se hattricku věnuješ?

To nedokážu odhadnout, používám hodně prohlížeč v mobilu, několikrát za den se na pár minut připojím, k PC se z časových důvodů moc nedostanu. Odhaduju to na 1-2 hodinky týdně, možná krapet víc, fakt nevím.

Tvoje oblíbené rozestavení?

Hezké vzpomínky mám na 4-3-3, ale hraju teď výhradně 3-5-2, z důvodu tréninku a výkonnosti týmu.

Máš nějakého oblíbeného hráče? Vyloženě nějaký hráč,který ti přilehl k srdci?

Svého času Kaito Kakinomoto, mnohonásobný japonský reprezentant a nejlepší střelec
Sakury, v nové éře mám 2 oblíbence, které piplám prakticky od nuly – Tomík Katolik a Dobroslav Prcůch… no nepřirostli by vám k srdci už jen kvůli těm jménům;)


Teď přejdeme k otázkám na tvůj osobní ,,nehattrickový“ život :

Prozraď nám odkud jsi a jak dlouho jsi na svetě:)

Soukromí nerad odhaluju, na HT o mě ví nějakou tu omáčku jen pár lidí, ale proč to neprozradit: jsem ze Zlínského kraje, konkrétně z Uherského Brodu, a na světě jsem cca. od aféry Watergate:)

Jsi ženatý?Jak tvá manželka snáší hattrick?Máš děti?

Ženatý? Ano, ta nemoc mne postihla:P. Vztah manželky k HT je spíše vlažný(cituji:“Tvoje starosti bych chtěla mít…“), dítě mám(2,5 roku, baba!), na HT zatím není;)

Máš nějaký oblíbený fotbalový tým a fotbalového hráče?

Nemám. Jsou sice týmy, kterým fandím, hráči, kteří mi nevadí, ale nikdo nevyčnívá, snad jen svého času Mustafa Hadji, ale kde je mu dnes konec?

Věnuješ se jen Hattricku, nebo stíháš i tělesné aktivity ?

Věřím, že kromě HT by každý měl mít i nějaký reálný život;). O můj pohyb se stará moje rodina, hlavně ta nejmladší jednotka, občas si zahraju tenis, pravidelně halový fotbálek s kamarádama (ani jeden nehraje HT;)), atd. atp.

Co počítač a další hry? Jsi hráč neboli pařan?

Nemám na to čas, takže nejsem. Kromě občasného zahrání si Zumy nebo ADOMu nehraju na PC nic.

Poslední individuální: Jak bys zhodnotil své letošní působení v gbooku a co nám můžeš povedět o své trenérské štaci u naší repre?

To je skoro na celý článek;). Zkusím to zkrátit – s působením v gbooku jsem spokojen velmi, dařilo se mi a vypadnul jsem s Momákem o prsa vietnamské ženy ve čtvrtfinále, takže to považuju za úspěch.

A štace u repre? Abych to uvedl na pravou míru, ty štace byly 3, v tomto pořadí: U20 ČR, U20 SR, NT ČR. Nejradši vzpomínám na U20 SR – Slovensko tehdy začínalo, nedávaly se mu žádné šance, a nakonec po několika zajímavých zápasech skončilo jen 2 body za postupovým místem. Ale všechno to byly zajímavé zkušenosti, hodně mi pomohly po taktické i strategické stránce, všem můžu jen doporučit;)


Tak ti děkuju za rozhovor a hodně stěstí jak v Hattricku tak i mimo něj.

Také děkuji, a na závěr bych chtěl pronést zásadní sdělení: „Chci světový mír! A s kečupem.“ Děkuji za pozornost.


Žádný komentář nebyl nalezen.